Yeni bir hikaye yazdım arkadaşlar fakat hikayeye çok fazla zaman harcamadım eğlence amaçlı bir hikaye oldu. Pek U-S'da aktif olmasamda paylaşmak istedim. Hikayedeki karakterlerin isimlerini Amesron,Slothere,Chimes,Mack,Neran,Eryres,Syntax,Nexiel,Morechild,Ryan ve Claria koydum.:)

Monsiau Kayıp Ada

Akheron kasabası sakin,güneşli bir gün yaşıyordu. İhtiyar Chimes elindeki sopasıyla evin bahçesinde geziniyor bir yandanda açmak üzere olan çiceklerine bakıyordu. Bir anda torunları Amesron ve Slothere koşarak büyük babalarının yanına geldiler.

Gayet başarılı , 2. bölümü bekliyoruz..
Bildiğin pembe dizi xD
Evet burak hikaye sonunda seni öldürerek iyi yapmışım.:selektor
SUper :) Devamını Beklıorz :D
Amesron : Evet burak hikaye sonunda seni öldürerek iyi yapmışım.:selektor

:(:(;(;(
Cok Güzelll

Amerson:
Nexiel,"O gemiden tek bir kişinin bile yaşayarak çıkmasını istemiyorum."

Zalim Nexiel :P
güzel devamını bekliyoruz..
Güzel bir hikaye,
Eğer bu sadece bir bölümüyse biraz süpriz bitebilirdi (şayet dm's handbook a baktığında bölümü yazdığında süpriz bitirmenin öneminden bahseder) Ama sanıyorum ki bu bir hikayeydi ve bitti,
Biraz fazla diyalog olsa da bence gayet te başaralıydı.Senaryo ne kadar evet Nexiel'in söylediği gibi pembe dizilere benzesede onları izleyen de çok fazla sayıda insan oluyor değil mi?Sizce neden? Çünkü başarılı bir senaryosu var. Yani yazılan senaryo çok başarılı, tebrik ediyorum doğrusu...
Evet hikayenin başka bölümü yok arkadaş herhalde tam okumadan yorum yapmış.:) Dediğim gibi fazla zaman harcamadım,dialoglarında fazla olduğunun bende farkındayım. Çok teşekkür ederim.
Doğrusu Amesron seni tebrik etmeliyim ilk kez bu kadar başarılı bir Türk fantastik edebiyatı görmekteyim.
Yani gerçekten hata payın çok çok az,doalyısıyla hata payın az olduğu için de senaryo bir sonraki vakitte ilk bakılacak yer oluyor,
O da gerçekten en iyisi olmasada TVlerde gördüğünüz birçok pembe diziye, Türk filmine taş çıkaracak nitelikte...
Gerçekten sağol. Bende seni düşünerek,ayrıntılı şekilde yorum yaptığın için tebrik ediyorum.:)
Ölmekten korktuğumu mu sanıyorsunuz ?

Cesurca öldüm :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.