Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Çünkü çoğu oyuncu skilleri dummy de kolayca hemen kasıp savaşa çıkmak istiyor ! Bu yöntem hiç zevkli değilki hemen kasılan skillden zevk falan alamazsınız !
CνrCνrNecip : Çünkü çoğu oyuncu skilleri dummy de kolayca hemen kasıp savaşa çıkmak istiyor ! Bu yöntem hiç zevkli değilki hemen kasılan skillden zevk falan alamazsınız !

+1000 Benden Sana +Rep
Xearth :
CνrCνrNecip : Çünkü çoğu oyuncu skilleri dummy de kolayca hemen kasıp savaşa çıkmak istiyor ! Bu yöntem hiç zevkli değilki hemen kasılan skillden zevk falan alamazsınız !

+1000 Benden Sana +Rep

saol :)
Birşey degil birde 500 online oluyor ya ona şaşırıyorum role play'da...
skill dummy yi ilk olympus uo icat etmişti galiba :D
keşke icat etmeselerdi uo nun içine ettiler :D
Novice
-0.500001
Vay anasini cok buyuk bir kesif.Action u seven player pvp e gtsn ozmn nie dummyle ugrasior?
Zıt'lar işte.
Novice
-0.500001
Zitliktan degilde boyle bilgilendime amacli aciyorsan topic i kardesim adam gibi aciklama yapican Soruyu baslikta sormus asagida 1-2 cumle yazms bizim nabmamz gerekior aferin falan mi yazcaz??
Nowanka : Zitliktan degilde boyle bilgilendime amacli aciyorsan topic i kardesim adam gibi aciklama yapican Soruyu baslikta sormus asagida 1-2 cumle yazms bizim nabmamz gerekior aferin falan mi yazcaz??

ben kimseden aferin falan beklemiyorumki :)
Novice
-0.500001
Benim demek istedigim daha role play in ne demk oldugunu bilmiyorsun role play basligi altina gitmis ne yazmissin, adam gibi analiz yapmamissin buna ragmen topic acmissin tamam.Peki biz bu topige nasil bi katkida bulunabiliriz ben soru sordum neden pvp e gtmiolar diye buyur aciklada birlikte bir analiz yapalim bari.Bu topigi UO Genel e tasiyabilrmiyiz?
rp yerine herkes pvp ye gidiyor zaten
Novice
-0.500001
Yoo baktigimizda Turkiyede en basarili sunucular her zaman pp den cikar bnn birsuru ornegi var.Bikac pvp disinda pvplerin hali ortada.
Konunun Role Play ile alakası nedir? Çözemedim.

Konu kilitlenmiştir.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.