Evet arkadaşlar.Bu başlığın direk silinmemesini istiyorum.

Neden olarak 2.5 aydan beri Rp bir sunucuyu nasıl hizaya sokarızın çabasındaydık ve bize ve sunucumuzda Rp anlaşını benimseyen arkadaşlarımızın düşünceleride bizim bu işi bir bakıma gerçekleştirmiş olduğumuzu düşünmeleridir.

Serverımız ilk açıldığında bir çok tepki aldı biliyoruz.Ancak biz dediğimiz gibi yılmadan mücadelemize devam ediyoruz ve edeceğiz.

Bu ve başka platformlarda sürekli gördüğümüz RP neden ölüyor , RP yapılan bir sunucu neden yok !!

Evet var ama hiç kimsenin RP yapacak cürreti yok yada kapasitesi yok diye düşünmeye başladık.

Türkiyede RP yi yaşatmak eğer suçsa lütfen belirtiniz.Sunucu ilk açıldığından bu yana yapılan değişikler azımsanacak kadar değildir.

Sadece sormak istiyorum gerçekten RP için daha ne yapmamız gerekiyor ? ( Lütfen başlığı silmeyiniz ki bizde nerede ne yi eksik yaptık HATAMIZ nedir ? )

Okadar haykırışların olduğu bir platformda RP yi neden hiç kimse umursamıyor. Ülkemizde RP anlayışı Power Play ibaret ise bunu bilemeyeceğim.Ama gerçekten RP yapmak isteyenler lütfen biraz sunucuya bakınız.

NOT Olarak : Sunucu asla ve asla yakın bir zamanda yada gelecekte ben hayatta olduğum sürece kapanmayacak.RP yi tek başına yaşatanlar olarak inşallah hak ettiğimizi bulacağız.Umarım sizlerde biraz düşünerek yorumlarsınız.

Teşekkürler.
( Sunucu için herhangi bir reklam yapma gayesinde olmak için buraya bu metin yazılmamıştır.) --- ( Tek RP sunucusu olarak RP yi yaşatmak adına ve niçin hiç kimsenin RP yi denemediğini sormak için bu metin yazılmıştır.)
Neophyte
26.6001
Bu bir zevk meselesidir. Bana göre ilk hatanız, sizi tanımayanlar için daha önceki başlıklarda ki üslubunuz ile bir çok şeyi kaybetmiş olmanızdır. Sunucu yönetecek yeterlilikte olmadığınızı düşünmekteyim. Her işi bilenine bırakırsak bu oyunu daha güzel yerlere taşırız.
Alakası yok, gladius'ta rp olmamasının sebebi oyuncuların oraya güvenmemesinden kaynaklanıyor. Şuanda kaliteli sunuculardan biri rp sunucusu açsa tutar. Eğer maddi sıkıntınız yoksa u-s, pcnet vb. forum sitelerinden reklam bannerı alın ve oyuncu bunu görsün. Bizde gelip rp yapalım.
@Ghlahn
Sunucu yönetecek yeterlilikte olmadığınızı düşünmekteyim.

Sunucunun herşeyini tek başına üstesinden gelen birisi olarak hangi kusurumu gördünüz belirtirmisiniz ? ( Olayı başka yere cekiceksen hiç yazma.) ( Gerçektende her işi bilene bırakılmalı.)

Teşekkür ederim yazıklarılarınız için.
Sistemlerinize göz attım, pp tabanlı rp serverı yapmışsınız.
Sistemler bir rp serverından çok pp serverı gibi arkadaşın dediği gibi.. Açıkcası şuana kadar bir çok bir çok rp'yim diyen sunucu açıldı ancak bunlar arasında ciddi anlamda duruma uyan tek sunucu Kovuktu o da yalan oldu.. Eğer birşeyler örnek alınması gerekiliyorsa.. Bunun dışında staffa sistemlere özel bir laf etmeyeceğim, haddim olan kısımla ilgili yorum yapıyorum.. yapılan alanlardan bazıları çok hoş (özellikle krallık) (tabii sizinse) ancak worldbuilderınızın bilmesi gereken birşey var; olay sadece .tile .nuke ve static yapmayla bitmiyor.. Static olmayan itemlerin de yerleştirilmesi, ortaçağa uygun dekorasyon yaratma gibi konularda çok zayıf kalmış, özellikle şehir içinde yapılanlar uonun orjinal görüntüsü içinde göze batıyor.. Player döşemiş gibi döşenmiş.. Halbuki bir gmde bir playerdan katkat fazla item seçeneği, ayrıca dizayn konusunda çok daha şanslı yanları var.. Bunu daha iyi kullanabilirdi..
demirsoy23 : Evet arkadaşlar.Bu başlığın direk silinmemesini istiyorum.

Neden olarak 2.5 aydan beri Rp bir sunucuyu nasıl hizaya sokarızın çabasındaydık ve bize ve sunucumuzda Rp anlaşını benimseyen arkadaşlarımızın düşünceleride bizim bu işi bir bakıma gerçekleştirmiş olduğumuzu düşünmeleridir.

Serverımız ilk açıldığında bir çok tepki aldı biliyoruz.Ancak biz dediğimiz gibi yılmadan mücadelemize devam ediyoruz ve edeceğiz.

Bu ve başka platformlarda sürekli gördüğümüz RP neden ölüyor , RP yapılan bir sunucu neden yok !!

Evet var ama hiç kimsenin RP yapacak cürreti yok yada kapasitesi yok diye düşünmeye başladık.

Türkiyede RP yi yaşatmak eğer suçsa lütfen belirtiniz.Sunucu ilk açıldığından bu yana yapılan değişikler azımsanacak kadar değildir.

Sadece sormak istiyorum gerçekten RP için daha ne yapmamız gerekiyor ? ( Lütfen başlığı silmeyiniz ki bizde nerede ne yi eksik yaptık HATAMIZ nedir ? )

Okadar haykırışların olduğu bir platformda RP yi neden hiç kimse umursamıyor. Ülkemizde RP anlayışı Power Play ibaret ise bunu bilemeyeceğim.Ama gerçekten RP yapmak isteyenler lütfen biraz sunucuya bakınız.

NOT Olarak : Sunucu asla ve asla yakın bir zamanda yada gelecekte ben hayatta olduğum sürece kapanmayacak.RP yi tek başına yaşatanlar olarak inşallah hak ettiğimizi bulacağız.Umarım sizlerde biraz düşünerek yorumlarsınız.

Teşekkürler.
( Sunucu için herhangi bir reklam yapma gayesinde olmak için buraya bu metin yazılmamıştır.) --- ( Tek RP sunucusu olarak RP yi yaşatmak adına ve niçin hiç kimsenin RP yi denemediğini sormak için bu metin yazılmıştır.)

Tek rol serveri değilsiniz açıkcası benim düşüncem sizin rol sunucusu ile alakanız yok.
Sadece yuh diyorum size.Nasıl pp olarak karar verdiniz bunuda belirtirmisiniz ? Ne tür bir sistem varda PP ? Daha oyuna girmeden aynı eskiden yaptıgınız gibi gene aynı yorumu yazıyorsunuz sadece yuhluyorum.Neyse pek bir önemi yok buda RP nin nedemek olduğunu bilmeyen insanlar yüzünden kaynaklanıyor. Rp diyince ilk akla PP server Ph acık full herşey ve sadece skill kasıp pvp serverı gibi oynamak eğer RP ise sözüm yok.
Başka bir şey demiyeceğim.

@Kaankha
Rp anlayışı world ile ilgili ise sözüm yok teşekkürler.Ayrıca o alanlara yapılan şeyler bir çok emekle yapıldı.Vede biz Uo nun Orjinalini kullanya calısıyoruz zaten.Extrada dahada abartılı bir map yapmak istemedik zaten.
Marlock tamamen katılıyorum sana.Arkadaşım çağırmıştı beni sunucuya 7.5k ile başlıyormuşuz gibi bir laf söyledi.Bu bir role sunucusuna ait bir özellikmi ? ve pp sistemleri var
Eğer gerçekten RP sunucusu istiyorsanız Dipsiz Kuyu (DK) başka sunuculara RP demem şu anda..
Tymaron : Eğer gerçekten RP sunucusu istiyorsanız Dipsiz Kuyu (DK) başka sunuculara RP demem şu anda..

Tymaron a katiliyorum...
Dipsiz Kuyu gibi gerçekten Türkiyede en sevdiğim sunuculardandı.
Evet burdan sunucuya hiç girmediğini kanıtladın kendin sunucu acıldıgından beri 100gb ile başlanıldı yalan konuşma.Vede hiç bir şeyi kasmak kolay değil yetenek olsun item olsun.

Abuk subuk konuşmayın daha hiç serverı görmeden buraya aha bura pp kulaktan dolma laflarla.Yazık ya sadece.
Pardon da hiçbir eleştiriyi kabul edemeyecekseniz, gelene geçene yuh diyecekseniz niye böyle bir başlık açtınız acaba? Reklam mı amaç neden sorgulamak mı? Lütfen buna göre cevap verin.. Kendinize toz kondurmuyorsunuz..

World tabii ki alakalı, rare renkli şeyleri sağa sola koyarsanız uo rp'sine çok uymaz.. Orjinal hueste bu renkler var mı? Yok. Ayrıca static olmayan itemleri gelişi güzel koymuşsunuz.

Sunucuya girmekle ne alakası var anlamadım ayrıca, sistemleriniz ssler vs herşey var reklamınız ve sitenizde, illa sunucuya girmemiz mi gerekiyor.. Ancak frp ve rp üzerine çok bilginiz olmadığını düşünmeye başladım.. Rp olgusu ultimayla başlamadı, ultimada biz hep rp'nin çakmasını gördük.. Denildiği gibi bir iki sunucu şuana kadar "çakma rp" nin ilerisine geçebildi ve bu sunucu da bana göre onlardan biri değil.. Lotr okumakla frpci olunmuyorsa, lordum demekle de rpci olunmuyor..
demirsoy23 : Evet burdan sunucuya hiç girmediğini kanıtladın kendin sunucu acıldıgından beri 100gb ile başlanıldı yalan konuşma.Vede hiç bir şeyi kasmak kolay değil yetenek olsun item olsun.

Abuk subuk konuşmayın daha hiç serverı görmeden buraya aha bura pp kulaktan dolma laflarla.Yazık ya sadece.

Rol ph sıfır yapmak itemi zorlaştırmak değildir oyuncuya rol yapıcak ortam sunmaktır ve senin sunucunda yok ayrıca denildiği gibi eleştri kaldıramicaksan neden açıyosun bu başlığı.

Not : Forever DK

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.