Robert ? bildiğimiz robert değilsen fazla dayanamazsın burada ki andoria yazdığına göre değilsin. nicki değiştirmeni öneririm
sucks !
herkesin düşüncesi farklı tabi :)
biraz içimi dökeyim. sözlerimin taammı milyondabire gelicek. öncelikle bu g*t*nün kalkıklığı nerdne geliyor söylermisin ? Kimsin neredne türedin ? Sunucumun %50 si alıntı diyorsun verdatandaki çoğu şey çek ve rus sunucularından araklanmış. Bu grafikler kaç taneisni sen 0 dan çizdin söylermiisn ? Eğer o grafikleri çizebilicek yetenkte olsaydın clienti arayüzünüde kendin çizerdin ! üzerinde bi herkezde üstünüm havaları var ki bu çok yanlış.

çok iyiyim 15 dakikada yaparım , 0 dan pack yazaırm ayaklarındasın hadi hodri meydan 0 dan bi pack yazda görelim ?
[Alcholic] : biraz içimi dökeyim. sözlerimin taammı milyondabire gelicek. öncelikle bu g*t*nün kalkıklığı nerdne geliyor söylermisin ? Kimsin neredne türedin ? Sunucumun %50 si alıntı diyorsun verdatandaki çoğu şey çek ve rus sunucularından araklanmış. Bu grafikler kaç taneisni sen 0 dan çizdin söylermiisn ? Eğer o grafikleri çizebilicek yetenkte olsaydın clienti arayüzünüde kendin çizerdin ! üzerinde bi herkezde üstünüm havaları var ki bu çok yanlış.

çok iyiyim 15 dakikada yaparım , 0 dan pack yazaırm ayaklarındasın hadi hodri meydan 0 dan bi pack yazda görelim ?

+1111111111111111111
[Alcholic] : biraz içimi dökeyim. sözlerimin taammı milyondabire gelicek. öncelikle bu g*t*nün kalkıklığı nerdne geliyor söylermisin ? Kimsin neredne türedin ? Sunucumun %50 si alıntı diyorsun verdatandaki çoğu şey çek ve rus sunucularından araklanmış. Bu grafikler kaç taneisni sen 0 dan çizdin söylermiisn ? Eğer o grafikleri çizebilicek yetenkte olsaydın clienti arayüzünüde kendin çizerdin ! üzerinde bi herkezde üstünüm havaları var ki bu çok yanlış.

he zaten rus sunucularda benı beklıyor =) ya dostum gıt ışıne ben hangı satırımda cok kral scripterım dedım ? Ben scritpten okadar anlamıyorumhatta gump harıcınde hıç anlamyıorum .2cı bı olay ıçını dokcegıne sen bı 0 patch yap once ornek ol. ben kımseye 0 scritplerle server accam demedım ustelık ben bunların hıçbıırnı calmadım.serverımdakı dıger ıtemlerde sana kapak olsun oke. mıllete laf atacagına ıspatla konuş hangı serverdan ÇALMIŞIZ bi söz var = biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar o ıtemlerde kullanılan ıtemlerın hepsını Diablo 2 den aldım ısıtorsan sana programı acıp benım ekledıgımın ıspatıda gosterırım bunlar patch halınde sokakta DAĞITILMIYOR kı rus serverında ATATURKUN RESMI NE ARASIN ? Ustelık script dogan arkadaşıma ayıt mullar bana ayıttır.. kımseye laf atma kendı ıcraatlarını koy tabı icaraatın varsa.yazdığın yazıda lafların dan bellı yaşınn kaç oldugu terbiyeni takıl senın karşında 13 yaşında cocuk yok kimsenin biyeride kaktıgı yok kaksada senı takmaz oke..
Beğenmedim.

Bu özellikler bence çalıntı:no
Ben bu "nasıl olmuş" "oba bakın naptım" konularını 13-12 yaşlarında açıyordum :P
Xantier : Ben bu "nasıl olmuş" "oba bakın naptım" konularını 13-12 yaşlarında açıyordum :P

zaten yaşın 14 bneım buraya koyma sebebımde sadece yorum almak ok..
bekliyorum o zmn göster programı nasıl ekledini ?
beklersın 3 agustosu serveırm acıldıktan sonra full sekılde anlatırım öğrenmiş olursun oke ;)
Ok.
Bekliyorum sen yaptıysan lafımı geri alır özür diler tebrik ederim 8) ama o zamana kadar görüşm bu.
bk atmakta tr nın ustune yok gerek yok senın gıbı bırının ozur dılemesıne.. dilesende farketmez ;)benzaten forumda bunun nasıl yapıldıgı hakkında gereklı açıklamayı vercektım ustelık şuanda çalışıorum istedimki şuanda ogreteyım ama zamanım yok yargısız ınfazın ıçın teşekkurler
Ordan burdan çalıntı scriptlerle senin gibi çocuklar server açar.sen daha script yazmayı bilmiyorsundur burda konuşuyorsun^^
=) banamı dedın

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.