@MillyOnda1
Burada bok atanlara birşeyler açıklamak zorunda değilsin.Sor bakalım sana laf atanlara bu zamana kadar ne yapmışlar? Çoğu kıskançlığından,diğerleri ise yapamıyacağı şeyleri başkalarının yaptığını gördüğünde,yedirememezlik duygusu tavan yaptığında etrafa sarıyor.Sen boşver takma kafana.Onları hazır olarak biyerden bulmuş olsan bile(sanırım 185 tane demiştin) onları eklemek bile epey bir emek ister.
sadece onları degılkı buzdolabı ocaklı fırın bırusru ıtem tektek ekledım cogunu da ben cızdım cok basıt bı olay :S ustelık bırcok kezde bunları başkalarının serverına yardım amaclı ekledım
Xantier : Ben bu "nasıl olmuş" "oba bakın naptım" konularını 13-12 yaşlarında açıyordum :P

^^ 10-11 yapalım biz onu

Gerilime gerek yok. Yaptığı birşeyi burada paylaşmak ya da sergilemek isteyen birine bu önyargı ve agresif tutumlarla yaklaşırsanız bu platformun genel amacının dışında tavır takınmış olursunuz. Bu da gelecekte herkesin sizlere önyargı içerisinde yaklaşmasına sebebiyet verir. Germeyin birbirinizi uo için, sakin sakin takılın ^^
Keanu :
Xantier : Ben bu "nasıl olmuş" "oba bakın naptım" konularını 13-12 yaşlarında açıyordum :P

^^ 10-11 yapalım biz onu

Gerilime gerek yok. Yaptığı birşeyi burada paylaşmak ya da sergilemek isteyen birine bu önyargı ve agresif tutumlarla yaklaşırsanız bu platformun genel amacının dışında tavır takınmış olursunuz. Bu da gelecekte herkesin sizlere önyargı içerisinde yaklaşmasına sebebiyet verir. Germeyin birbirinizi uo için, sakin sakin takılın ^^

adam sana hırsız desın ıftıra atsın sen sus oylemi ? ben çekmem sory
@tedbundy

acholic dediğin adam şuan türkiyenin en iyi scripterlarıyla birlikte nim**th projesinde çalışıyo lütfen kimin ne olduğuna bakıp sonra konuşun...
Basic : @tedbundy

acholic dediğin adam şuan türkiyenin en iyi scripterlarıyla birlikte nim**th projesinde çalışıyo lütfen kimin ne olduğuna bakıp sonra konuşun...

butun çalıştıgın adamları ovcekmısın ? tektek ısmını yaz bak bole zorluk cekersın..yada ben şunu dıyım bence sen hiçbirşey bilmiosun çalıştığınadamları iyi goruyosun yada yalakalıkta iyisin ;)
Basic : @tedbundy

Ben Alcholic mi dedim? Banane Alcholic'in yanında ki Türkiye'nin en iyi scripterlarından.Onlarla çalışıyor diye Alcholic'de mi kral oldu şimdi.Arkadaşın diye bana övme.Ayrıca sizler MillyOnda1'in ne yapabildiğini ne yapamadığını bilip bilmeden onu nasıl yargılarsınız.Biz çok gördük Türkiye'nin en iyi scripterlarını.Açtıkları serverlarda playerdan çok yetkili var.
MillyOnda1 :
Keanu :

^^ 10-11 yapalım biz onu

adam sana hırsız desın ıftıra atsın sen sus oylemi ? ben çekmem sory

Bu cümleden bu sonuca mı vardın ? Gerginlik seviyen öylesine yukarı çıkmış ki iyimser yorumlara bile 'acaba biri bana bişey mi söylüyor' dürtüsüyle kalkan tutuyorsun. Sana karşı yorumda bulunan her kimse onun için yazdığım birşey tekrar okumanı tavsiye ederim. Bu cümleden senin çıkaracağın bir ders yok, dikkatli okumak dışında :)
bneim kimseden birşey öğrenmeme gerek yok başkalaırna söyle ;)
Benim can ciğer arkadaşım olan Alcholic'e yalakalanacağımı bile düşünmeniz ne kadar aciz olduğunuzu gösterir Milyonda1. Siz burdan çalışmadığım adama bile laf atarsanız ben onu savunurum(bknz. Kitlenen başlıkda Neran) çünkü kimse hakkında bilginiz yok ama bol keseden yorumlar yapıyorsunuz.

İnsan olmak birazda akıllı olmayı gerektirir. Lütfen insan olun.

Ben milyonda1 e karşı sadece fikir yürütürüm sizin gibi yorum yapmam. Yorum bildiğin konuda yapılır. Yorum herkes için değişken olan konularda yapılır. Yukardaki resimler güzeldir kötüdür bu herkes için değişkendir. Bunun üzerinde yorum yapılabilir. Ama benim bilgim veya başkasının bilgisi herkese göre değişmez. Bilgi zaten oradadır ve kişi kendisi bu bilgiyi arttırır. Bunun üzerinde yorum yapmakda kimseye düşmez. Siz bilgisizsiniz demek yanlıştır çünkü herkesin bir bildiği vardır.

Siz uo konusunda gump yapmayı biliyorsunuz buna birşey söylemedim. Ama uo camiasının şuanki şeklini ve isimlerini bilmeden kafanızda düşünerek yazdığınız yazılar sadece kendinizin inandığı bir kaç cümle olarak kalıyor. Burada herkesin bildiği bazı şeyleri değiştirmeye çalışıyorsunuz ama bu bilgiler değişken değil. İnsanların kafasında yer eden şeyler çok büyük bir devrim olmadan değişmez.( Burdaki devrimin ne için kullanıldığını anlayacak kadar kapasitenizin olduğunu düşünerek yazdım.)

@Milyonda1

Aksine öğreneceğiniz bilgi açısından ve karakterinizi geliştirmek açısından çok şey var. İnsanlarla iletişim karakterinizi geliştirebilir bu size bir öneridir. Araştırma yapmakda bilginizi geliştirir. Bunlar geliştiğinde doğru yorum yapmayı öğrenebilirsiniz.

Saygılar...
Aksine öğreneceğiniz bilgi açısından ve karakterinizi geliştirmek açısından çok şey var. İnsanlarla iletişim karakterinizi geliştirebilir bu size bir öneridir. Araştırma yapmakda bilginizi geliştirir. Bunlar geliştiğinde doğru yorum yapmayı öğrenebilirsiniz.

Saygılar...

benim öğrenme açısından hirçbirşeye ihtiyacım yok 24 yaşındayım ve bu yaşıma kadarda bu ıhtıyaca gerek duymadım fazlasıyla var 24 yaşına kadar araştırma yapamdıgımı nerden bılıyorsun ? araştırma yapmasam buralara kadar gelmem bak sana şunu diyim sen portakalda vitamınken biz vardık hanı klasık laflardır bunlar ama gerçekten doğdurur sen şuanda 16 yaşındasın ben 24 yaşındayım 2sene erken davransam çocuğumla beraber kanka olurdunuz bana çok biliyomuş ayakları yada sen birşey bilmiyorsun ayakları yapma senin geçtiğin yollarda benim saçlarım eskidi merak etme istanbul gibi bi yerde o dediğin adamların ipini keserler ya çok ezilir yada çok dayak yer allaha şükür hiçbirini yaşamadım bu laflarım uo adına değil genelleme olarak her lafa atlamasan sazan gibi bu lafları yemezsin şimdi işine bak ve reşitlerine öğüt ver..

Bu konu MillyOnda1 tarafından düzenlendi(2009-07-31 18:05, 14 yıl önce)
hmm evet doğru ben portakalda vitaminken sen dünyadaydın. Buna lafım var mı yada olabilir mi? Hayır bu bir gerçek.

Ama senin tek yaptığım yaş hesabıydı şimdiye kadar. 16 yaşındasın yaşıtlarına takıl fln vs.

Yaş nedir biliyomusun? Yaş dünyada yaşadığın süredir. Bu süre zarfında birşeyler görürsün bunada tecrübe denir. Bazı insanlar tecrübeye taparlar. Ama benim açımdan tecrübe insanları sınıflar. Benim gözümde tecrübe yanlızca g*t kaldırıcı bir etkendir.

İnsanlar her daim birşeye tapmıştır. İnsanlar her zaman putlara tapmıştır bütün dünyada şuan "puta" tapmaktadır.

Ben yanlızca insana taparım. İnsanların bilgilisine. Tecrübe bilgi kazandırmaz. Tecrübe insanı hazırlar. Tecrübe insanın tepki kabiliyetini arttırır sadece. Ben insanları bilgili ve bilgisiz olarak ayırırım. Evet ayrımcıyım. Bir insan benden az şey biliyosa yaşı önemli değildir. Benden düşük bir seviyededir. Kimsenin bilgisinin ne düzeyde olduğunu bilemezsin ve bu yüzdende kimseyi ezmezsin. Benim felsefem budur. Kimseyi ezmem, kimseye tapmam. Saygı duyduğum insanlar vardır fakat oda insandır. İnsanlar putlarına yalakalanır. İnsanlar putlarının dediğini yapar. Benden yüksek bilgisi olup olmadığını bilemediğim kişiye niye tapıyım niye yalakalanıyım.

Bu yüzden dakika başı yaş hesabı yapma burda. Şuan zaten buranın yaş ortalaması 18 den düşük. Sen insanları yaşınla ezmeye çalışıyosun ben bilgimle. Neyi ne kadar bildiğimide kimse bilemez. Ben ispatlayabilirim.
bana demogoji yapma bas git kimin hakkında yorum ycaksan yap benım hakkımda yapma topiclerime de yazma kopeğe hoşt desen gider sen onuda yapmıosun +18 pls
bu kadar düşceğini düşünmezdim sen bilirsin kolay gelsin...
Her topicde kavga etmeyi ve bu kadar seviyeyi düşürebilmeyi başaran sadece U-S'nin değerli üyeleri var sanırım.Artık insanlar buraya topic acmaya korkuyorlar farkındamısınız?

Forum = Tartışma, Kavga Etme, Aşağılama Platformu.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.