Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar Bu ip Sabitliyoz Ya ordan İnternet Parasına Yani aylık gelen Ücrete yansıyormu bi açıklamrısınızı başka başlık açmıyım dedim burdan söylermisiniz.!
etkilemez Ektikelemsi icin ..İntini baglatırken zaten :%100 sorarlar Sabit IP mi die eğer sabitlertirsende 7 yada 9 ytl geliordu ama bu nedim senn iP nn sabitlenmesi kötü bişi :D
Bu bahsettiğimiz static ip değil, hangi ipyle girersen gir şu no-ip.biz zamazingosu ipni ona yönlendiriyor..
Bağlanan arkadaşlar, yönlendirilen adrese bağlanacakları için bi sorun olmuyor..
Hiç takma kafana..
BEyLer ben login.cfg her neyse yaptım onu bunu ama Sphere Acıom

morting ip mi ne varya işte her seferinde başka cıkıyor belki ondandır ? olabilirmi ?
morting Ip dedikin senn sabit İPN işte :D
pc res atim baska ip geliyor :S
ya üfs anlayın artık Cok uzadı Topic.

Senn IP'n dielim 100.0.0.5 işte no-ip.biz alınca orada sabit bi IP oluor misal 101.0.1.5 işte (sallıyorum ıpleri) İşte sen sabitleyince SEnn IP'n sabit felan olmuor Modeme res atarsan yine yeni IP gelir ama Gelen IP'n no-ip.bizdeki 101.0.1.5 ip'sine yönlendirilir..Artık arkadaşımızda onca anlatmış Bende açıkladım eğer hala anlamadıysanız www.hamachi.com :D:D:D
Pennywise : Adama istediğini verdim, başka sorun çıkardı onuda cevapladık zaten;-)
Mutluyum ama sana karşı değil, gereksiz mesajların silinmesinden dolayı :)

ilk sorusunu cvplamışın sonradan sorduklarını sn cvplamamışınki neden başkasınn emeğine sahip çıkıyorsun ki :sikkin
ztn bana karşı mutlu olmak sanamı kalmış!
:yeshatasız bi sphere.ini dnerdn blabilrm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.