1.Sorum
Playere otomatik yürüme eklenebilirmi örneğin britain healer'den britain banka gibi tabi bu düz bi yolda gerçekleşecek..

2.Sorum
Staticleri sphereye tanıtamadım sphere inin'den MulFiles=mullar/ diye değiştirdim spherenin içinede mullar diye dosya açtım ama olmadı.
Böyle bi sistem var yanlış hatırlamıyorsam bir sunucuda takip etme sistemi görmüştür System Error isimli bir scripter yapmıştı tam bilmiyorum fakat koordinatlarla player'in yürütülebileceği kanısındayım araştırma yapmak lazım bulursam sanada iletirim
götürürsün örnek :

.xgo moonglow

işini görür mü?
Öyle değil Xearth yürüyerek gidicek .xgo moonglow veya .xgo 5147,1145,10 gibi birşey değil bu .move gibi düşün
abi kolayını söylüyom işte :D
Hep kolaya kaçarak böyle olmadımı bu uo :D
ahahah böyle değil ya yürüyerek gidicek evet.
Scripte src.go yaparız olur biter ama yürümesi lazım ya :S
yapmak istedigin şey nedir biraz açıklarmısın ne yapacaksın yanı yürüyecek de nolucak?
Bir sistem yaptım stone var ordan butona basınca seni düz bir alana atıyor o dümdüz yolu otomatik yürümesini istiyorum yani 5095,1760'dan 5073,1760'a kadar.
moveto komutu var sanırsam onunla yapabilirsin.
Komutu tam nasıl kullana bilirim bir bilgin varmı ?
goto 1593,1927

şeklinde çalışır.
Nixdorf : goto 1593,1927

şeklinde çalışır.

denediniz mi?
Denedim çalışmıyor.
moveto ile yapılıyor sanırsam önce ata gidecegi kordinatı veriyorsun sende atı takıp ediyorsun sanırsam ama atı invis yapman lazım bi ara sphere açtığımda bakıcam bu olaya.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.