Onu'da denedim oda olmadı :(
İlginç :s bilgisayara restart at desem denermisin :D
Novitas : İlginç :s bilgisayara restart at desem denermisin :D

Usta :D Onu yaptım.. Ustune ag kablosu cıkardım ole denedim. bütün programları kapattım denedim. Hani denemediğim yol kalmadı neredeyse aklıma gelmeyen bişeyler var ama nedir çözemiyorum :(
aklına gelenleri bi söyle belki fikir verir
Pf okumam da gitti uyku mu bastı ne :D. Valla arkadaşım ben aklıma gelenleri söyledim ama evden açıyorsan 127.0.0.1,2593 olarak kullan. Bide pek sanmam ama sphere.ini deki şu kısmı da alttakiyle aynı yap dediğim gibi alakası yoktur heralde ama pc bu napcağı belli olmaz :D

[SPHERE]
agree=1
// Name of your Sphere shard
ServName=*********
// The IP of your server, this will be 127.0.0.1 almost always
ServIP=127.0.0.1
// The port of your server, this is 2593 by default
ServPort=2593
Novitas : Pf okumam da gitti uyku mu bastı ne :D. Valla arkadaşım ben aklıma gelenleri söyledim ama evden açıyorsan 127.0.0.1,2593 olarak kullan. Bide pek sanmam ama sphere.ini deki şu kısmı da alttakiyle aynı yap dediğim gibi alakası yoktur heralde ama pc bu napcağı belli olmaz :D

[SPHERE]
agree=1
// Name of your Sphere shard
ServName=*********
// The IP of your server, this will be 127.0.0.1 almost always
ServIP=127.0.0.1
// The port of your server, this is 2593 by default
ServPort=2593

Yok dostum 2593'ü deniyorum olmuyor yeni port acıyorum oda olmuyor sıyırcam kafayı yav gece gece allahım.
Sana önerim bunlarla kafayı yiceğine 2 isimli olarak düzenle sen serverını açıcağın zaman zaten host şirketi bu konuda sorununu halledicektir :)

Edit: ya sen bi spherenin son kısmını buraya koysana belki fakedemediğin basit bişey vardır
Novitas : Sana önerim bunlarla kafayı yiceğine 2 isimli olarak düzenle sen serverını açıcağın zaman zaten host şirketi bu konuda sorununu halledicektir :)

Edit: ya sen bi spherenin son kısmını buraya koysana belki fakedemediğin basit bişey vardır

Host kendim olucam :D 100mb baglantım var kullana bileceğim :) Sphere'nin sonu şöyle;

[SERVERS]
//First line should be the name of your shard (this is what people see when they connect)
//Second line should be the IP of your shard (this is almost always 127.0.0.1)
//Third line should be the port of your shard (this should be whatever ServPort is set to)
Eriador
213.xx.xxx.xx
7777

[EOF]
İyi güzel diyosunda o 100 mbit bağlantı Download hızımı upload hızımı ben upload'ın bi evde okadar olucağını düşünmüyorum açıkçası :) Neyse gönderdiğin kısımda bi problem yok dediğim gibi başka bi program o bağlantıyı kullanıyor demek bu hata ama 2 sphere açık diilse aklıma bi çözüm gelmiyor kusura bakma :(
Novitas : İyi güzel diyosunda o 100 mbit bağlantı Download hızımı upload hızımı ben upload'ın bi evde okadar olucağını düşünmüyorum açıkçası :) Neyse gönderdiğin kısımda bi problem yok dediğim gibi başka bi program o bağlantıyı kullanıyor demek bu hata ama 2 sphere açık diilse aklıma bi çözüm gelmiyor kusura bakma :(

Up ve Down hızım gayet iyi :) fiberinternet kullanıyorum ;) yok server 2 tane calısmıyor eminim ona. Ama bir türlü benimde aklıma bişeyler gelmiyor. :(
Neyse Yardım edemediğim için kusura bakma :( Uyku da bastı ben yatayım :) iyi geceler
Novice
11.9
[SERVERS]
//First line should be the name of your shard (this is what people see when they connect)
//Third line should be the port of your shard (this should be whatever ServPort is set to)
Eriador
127.0.0.1
7777

[EOF]

Şeklinde denedin mi ?
Rowall :
[SERVERS]
Eriador
127.0.0.1
7777

[EOF]

Şeklinde denedin mi ?

Böyle yaptıgımda dışarıdan bana bağlanamayacakları için denemedim ancak sunu anladım yukarıdaki server ismi aşadaki ile aynı olunca çakışıyor isimlerden dolayı ama değiştirince'de 2 server görünüyor :(
Novice
12.5
Evden açtığın için o öyle kalacak veya windowsun server sürümlerinden birini kullan.iki tane yapıyorsun üsttekinin ip'si 127.0.0.1 olmak zorunda yoksa hata veriyor bende araştırmıştım ancak çözümü yok gibi gözüküyor.
Mortal : Evden açtığın için o öyle kalacak veya windowsun server sürümlerinden birini kullan.iki tane yapıyorsun üsttekinin ip'si 127.0.0.1 olmak zorunda yoksa hata veriyor bende araştırmıştım ancak çözümü yok gibi gözüküyor.

Saçma olacak böyle olmasıda :( Server 2003 kursam sorunu cozermi acaba

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.