Robelerin Çantadaki Halleri

Üstüme Sürükleyip Görselliğine Bakıyorum burda

fakat robeleri tam olarak kullanamıyorum yani giyemiyorum sorunu anlamadım tam olarak.

sphere56b version kullanıyorum

Resdip 5

client 5.0.3

yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Bu konu draw19 tarafından düzenlendi(2011-10-09 23:14, 12 yıl önce)
Novice
12.5
"TYPE" kaldırıp deneyin.

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam script yazamama ve fix yapamama sorununuz yoktu ?

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/levelli-ve-irk-sistemli-s-q47592#396163
zaten öyle bir sorunumuz yok ve bunuda bizde anlıyamadık sphere56b sürümünde bir hatayla karşılaşıyoruz paneldede gözükmüyor bu kadar bunun gibi bir olayla kimseninde karşılaştığını sanmıyorum.

bunu daha önce görmediğimden dolayı soruyorum Type kaldırmakla alakalı birşey değil. cvbiniz için teşekkürler.
ID=02fb9

bunu item olarak yap örnek ;

[itemdef i_elfrobes]
ID=02fb9
devamını getir.

ID kısmınada ;

ID=i_elfrobes

olarak yap giyilmiyor ise i_elfrobes dclick kısmına ;

on=@dlick
try uid.<uid>.equip

ekle dene.
Xearth :
ID=02fb9

bunu item olarak yap örnek ;

[itemdef i_elfrobes]
ID=02fb9
devamını getir.

ID kısmınada ;

ID=i_elfrobes

olarak yap giyilmiyor ise i_elfrobes dclick kısmına ;

on=@dlick
try uid.<uid>.equip

ekle dene.

On=@dclick olcak sanırım yanlış yazmışsın bunların hiç biri ilgili sorunum yok TYPE=t_clothing olanlarına dclick eklemeye gerek yok zaten

+ benim sorunum sphere bazlı bu neresinden kaynaklanıyo olabilir orasını anlamadım sphere'den bir şekilde engellenmişte nerde onu bulamıyorum.
Sorunu Cozersen banada ulas kardes.
Mortal : "TYPE" kaldırıp deneyin.

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam script yazamama ve fix yapamama sorununuz yoktu ?

https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/levelli-ve-irk-sistemli-s-q47592#396163

bunun bugla fixle ne alakası var orayı anlıyamadım ben? + TYPE=t_clothing modunda direk dclick ve equip otomatiktir bunda sorun yapmaz TYPE'si. ama yinede cvbın için saol
Novice
12.5
draw19 : bunun bugla fixle ne alakası var orayı anlıyamadım ben? + TYPE=t_clothing modunda direk dclick ve equip otomatiktir bunda sorun yapmaz TYPE'si. ama yinede cvbın için saol

2 ayrı cevabın beni çok mutlu etti teşekkür ederim.Neyse senin sorunun eğer özel bir robe eklememişsen (yani editlememişsen) spherenin buglarından biridir.Exe dosyasını değiştir veya Xeath'ın son dediği gibi alternatif sorunlar üreticeksin.

Yeni eklediysen ayrı bir TYPE hazırla ve öyle kullanmaya çalış.

on=@dclick ve equiptest
if !(<src.findlayer(layer_robe).uid>)
try uid.<src.findlayer(layer_robe).uid>.equip
endif
Kendin Pişir Kendin Ye Demişler Sonunda Yapabildim Yinede Saolun Cvplar İçin.

Bu konu draw19 tarafından düzenlendi(2011-10-10 02:05, 12 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.