ardakşlar ben server kurucaktım siteden tam 2 kez banlandım bu Dİyelimki Sunucu kurdum port falan açtım herşey tamam ama host olmadanda dışarıdakiiler benim sunucuma girebilirmi şimdiden teşekkürler
Silindi
Members
0
Girebilirler bircok kişi bu şekilde server açıp sonrada kapatıyor max 30 40 kişi kaldırır sanırım 2 mb olsa bağlantın.
ya ben 10 kişiye rağzıyım sağ ol :D
öle server aççaksan hiç açma daha iyi
yok bak 20 kişi olursa host alıcam
adam gibi bi server aççaksan ilk hostunu alıcaksın 20 player olursa host alıcaz dersen oraya bi allahın kulu uramaz alcaksan hostunu server aççaksanda seve seve player olurum
Uo da server açmak sakız almak gibi olmuş :ates bana kalsa tum sunucuları yokeder sadece 2 tane sunucu bırakırdım bırı pvp bırı rp olmak uzere
+99999999999999
Ben UO serveri için 2 tane host aldım. Birinde deneyip birine atıoduk. Sonra kafam attı cs server kurduk birine :D

Öle evde deneyip yada herhangi bi yerde açıp sonra host almak olmaz. Sunucuyu önce alıcan. Serveri ayarlıcan sonra sunucuya atıcan. Fazla oynamaya gelmez sunucuyla =)
Members
-2.9

Bilgisayar özelliklerine göre online olabilir..
host sitelerinde veriyo kaç player istiyosun falan diye. yani ona göre fiyatlandırma.

evden açacaksanda. iyi player istiyosan. ram kuvvetli olcak ve internet hızın iyi olcak. ondan sonra kaldırır tatmin edici bi sayıda player
Hamachi Veya No-İp Yardimiyla Serverina baska Arkdaslarini Sokabilirsin..
Aramachus : Uo da server açmak sakız almak gibi olmuş :ates bana kalsa tum sunucuları yokeder sadece 2 tane sunucu bırakırdım bırı pvp bırı rp olmak uzere

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.