Arkadaşlar Bir Pwp Server ı Kurmak İstiyorum Ve Guzel Birşey Olmasını İstiyorum Kendım İyi Birsey Yapamayacagımı Bildigim İcin Birilerinden Yardım Alma İstiyorum Yardım Etmek İsteyen Kişilerle Konusabiliriz MSN Verebilirim [email protected] Arkadaslar Sadece Yardım Edebılecek Arkadaslar Eklerse Sevınırım Fazla Birsey Olmasada Bir Ucret Verebılırım Emege Saygımız Buyuk
Umarım bulursun.
Umarim Bulursun Zor Ama..
pvp serveri için çok bişey gerekiyormuki . ßence biraz bilgin varsa birazda alıntı ile çıkarabilirsin bişeyler.
jARAKHİA : Arkadaşlar Bir Pwp Server ı Kurmak İstiyorum Ve Guzel Birşey Olmasını İstiyorum Kendım İyi Birsey Yapamayacagımı Bildigim İcin Birilerinden Yardım Alma İstiyorum Yardım Etmek İsteyen Kişilerle Konusabiliriz MSN Verebilirim [email protected] Arkadaslar Sadece Yardım Edebılecek Arkadaslar Eklerse Sevınırım Fazla Birsey Olmasada Bir Ucret Verebılırım Emege Saygımız Buyuk

Pwp değil Pvp . Açılımı da '' Player versus player'' . Bence baştan kaybettin.

D.N= Benzer hatalar ''serwer'' tarzında da yapılıyo.Dikkat edin güzelim böyle şeylere.
bence okadar takılmamalısın ufak hesap peşinde koşanlar büyük şeyler kaybederler =) şaka alınma
Büyük şeyler küçük ayrıntılarda gizlidir. ( uykusuzum ama boyle bişeydi sonuçta aynı anlama çıkıyor :D )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.