Banned
-3
Merhaba arkadaşlar ben bir pvp sunucusu kurmak istiyorum scripterim olmak istiyen kişiler pm atarsa sevinirim.

Aradığım kişiye şartlarım:

İl:Ankara
Zaman: Günde 5 veya 6 saat online süresi şart olcak.
Her düzeyde scripti düzenliyebilcek düzeltebilcek .

Sunucu için düşündüğüm her hangibi bir bilgi veremicem scripter olacak arkadaşla düşünceleirmizi birlikte baylaşmak isterim.Her konuda tam destek vermeye hazırım.Online sürem az olduğu için tam ilgelenemiceğim için sunucumu scripter arkadaşa bırakmak istiyorum zaman ayırdığınız için teşşekkür ederim.

İyi forumlar.
Ordan burdan toplama scriptlerle , hazır packlerle açardın aslında. 1-2 ayada kapatırdın fena olmazdı. Yapmadığınız şeyler değil aslında.
Kim neden emeklerini sizler için harcasın.
Banned
-3
1 veya 2 ay açıp kapatmadım ordan burdan scripte çalmadım scriptlerimin hepsi Uqara'ya ait şuanda oda asker askere gittiğinden scriptersiz kaldım ve aradığım kişiyi bulamadım ayrıyetten ilgilenemedimde sunucumla çalıştığım için şuan zaten yapamadıklarımı yapcak birisini aramaktayım bulursam inşallah sunucuyu açıcam 6 aydır ultimaya ara verdim böyle bi başlangıç yapmak istiyorum şimdiye kadarda kimsenin emeğini harcamadım iyi akşamlar.
Aradığını bulabilecegini pek sanmıyorum artık cogu scriptler bıraktı zaten uoyu yinede hayırlısı.
!Blues! : Aradığını bulabilecegini pek sanmıyorum artık cogu scriptler bıraktı zaten uoyu yinede hayırlısı.
Aradığını bulman dileğiyle
Aradığınızı bulmanız dileğiyle.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.