Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba,

Power play sunucu açmak istiyoruz, bunun için scripter arıyorum

Scripter arkadaşla anlaştıktan sonra noter huzurunda bir sözleşme imzalayacağız, içeriğini aramızda anlaşırız.

maddi sıkıntımız yoktur scripter arkadaşın istediği makineyi alabiliriz. Özel mesajlarınızı bekliyorum.

Proje hakkında biraz daha bilgi vermek isterdim ama, özel mesajla görüşürsek daha sağlıklı olacağını düşündüm
Silindi
Members
0.9
18 yaşaltı kişilerin imzaları sayılmıyor ki ne noteri, 18 dedim ama 18'e de çok var daha tabi. ay gece gece güldüm 12 yaşında bakkal veresiye vermez ne noteri ayol D:

https://tiny.cc/cvfir

Bu konu Kadir tarafından düzenlendi(2011-07-17 02:53, 12 yıl önce)
Aradığınızı bulmanız dileğiyle
Silindi
Novice
0.1
Gülmekten ölmezsem düzgün bi cevap vericem...
Açacağın başlıgıda
Gireceğin yorumuda
...... git burdan
liseliiiiiiii
Öööööööööööööööööööööööööööööööööööö

Noter huzunrda ofsdjfkldsaşsdasdk labi of ben ölürsüm bu adamı bulun beni güldürmekten öldürdü astım var bende zaten
Noter nedir ya :D
Scripter arıyorum Adam gibi isini yapabilecek birini arıyorum isin bilenler yazsın bana msn eklesin goruselim Serpantes@hot
beyler ben noter sorularınızı alıyım ?
bak bak inci ağzı uçuşmuş havalarda sorsan alayı bebişinci neyin tribindesiniz birader adam istediği başlığı açar kırıcı yorum yapmayın
bebişinci :) incici ağzı ? ucuşmuş ?
işini garantiye almak için sözleşme imzalıycam demiş. bundaki komik yön nedir anlamadım... msn den verilen sözle açılıp sonra yarı yolda kalmak var.
Birsey sandım girdm adam noter dior ya .
Hic SCRİPTER yokmusimdi??
Master
59.2997
@muratdj

Var olmazmı. Script pack hazırlarım. Dilenilen sistemler eklerim/yazarım. İstersen web siteni de tasarlayabilirim. Dersen param yok sunucunun masraflarını da ortak karşılarız. Oturup sonra buzlu bademlerle vakit geçiririz. Tek isteğim noter onaylı 2+1 yıllık sözleşme. Satın alma opsiyonu olsun ben kiralık isterim dersen o konuda da anlaşırız. Ücret konusunda; günde 3 öğün yemek + full akbil yeterli. 7/24 aktif olur köle gibi çalışırım. Edit ve bot işlerine girişmeden böyle periyodik bi tablo hazırlarız. Sabah 25 akşam 50 falan ekleriz bereketli görünür. 2-3 aile ile anlaştıkmı binek katana falan verir yola devam ederiz. Bu şartlar uygunsa iletişim için: [email protected]
hahaha :)
Banned
-3
Uo_Meadhros : Aradığınızı bulmanız dileğiyle

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.