Arkadaşlar şu an online player sayısı 20-40 arası olan serverımıza harbiden bu işi iyi bilen bir scripter lazım, server su an iyi durumda güzel sistemler scpler var ama bazı sorunları halledemiyoruz. Serverın gelecegi iyi bir sorun yüzünden 130 playerdan buralara geriledik ama şu an iyi yönde ilerliyor. Ayrıca connector de yapabilen biri olursa daha makbule gecer :) ilginiz için simdiden tskler. Bana pm yoluyla ulaşırsa ilgilenen arkadaşlar sevinirim.
Dediği gibi ö.m yolu ile iletişime geçin.
Hmmm ben Coook İyiyim Demiyorum ama bildigim kadarıyla yardım ederim [email protected] eklersen Sen sor ben nasıl yapcagını söyliyim elimden geldince yardım ederim ama buda sorunu çözüp çözemiceme bağlı xD Genesis Patates hali Lider Müzik Selami çelenin Yiğeniyim. Bilmem Bilirmisin.Buralara bi gün yoln düşerse tanısmak isterim :gorme
:O_o
Noldu buraq zorunamı gitti acemiyim ama bi türlü kendimi geliştirmeliyim dimi :asik2
Xariyla : Genesis Patates hali Lider Müzik Selami çelenin Yiğeniyim..

Pardon bu lafı anlıyamadım.. :huh
Eğer oraları biliyorsan ve bi gün yolun düşerse tanışmak isterim dedim dayım sakaryada cok tanndık bi müzisyendir Coğu kişi bilir hani genesisde bi gün urarsa tanısmak isterim dedim Anladın :gorme dükkanın reklamını yapmadım korkma xDxD
xDxD
İnşallah bulursun Xariyla fena deil :D
Arkadaşlar scripterımızı bulduk herkese gösterdiği ilgi için teşekkürler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.