Valla muhteşem ingilizcem yok ama 2 trigger eklenmiş @NPCAction ve @NPCSpecialAction ...Ve bu arada @NPCSpecialAction bu triggerda return 0 kullanılırsa action olurmuş ve bunlar özel vuruşlarıymış.Birden fazla vuruşu varsa kullanılıyormuş...Return 1 koymak gerekiyormuş sonuna...Yani giant spiderlarda lay webs vuruşu fire elementaller de leave fire patches yani ateş parçalarının ayrılması...
Expert
34.0001
uyumlu clientlerde 7 ye kadar char açılabiliyormuş sanıyorum :)

@ikkisyoudie
biraz yanlış anlamışsın.Special hareketleri npc lerin.Yani giant spider boş boş dururken ağ bırakıyo , fire element fire field çekiyo ya onlardan bahsediyor default olarak yanlızca o ikinsde varmış siz o triggerları kullanarak diğer npc lerede ekliyebilirmişsiniz =)
Hmm yalnış anlamışım gerçekten.:d @mounth ve @dismounth etlenmiş bu arada...
Adept
4.3
:asik2
21-10-2007, MrSugarCube
- Fixed #1297: No resources lost when failing to craft.

Bu çok güzel bir fix oldu. Başka türlerle fixlemiştim yinede. Artık hiç sorun yaşanmaz. (Craft itemlarda item yaparken bazen bütün malzemeniz fail oluyordu)
Expert
34.0001
normal olan zaten malzemelerin fail olması değilmiydi?
Bütün malzemelerin fail olması normal mi? Mesela 50 ingotun var chest yapacaksın hepsinin fail olması gibi.
Master
59.2997
Güzel eklenti ve düzenlemeler var.
Expert
34.0001
cloud : Bütün malzemelerin fail olması normal mi? Mesela 50 ingotun var chest yapacaksın hepsinin fail olması gibi.

hı ben gerekli olan bütün malzemeler fail oluyordu sandım =)
Debuglarda hala sebeb yazmıyor, kestirmen gerekiyor.
shipspeed denenmeden konulmuş sanki dalga geçer gibi. Speedi sürekli değişiyor.
sphere.ini'yi değiştim ve şimdi client 2.0.3 ile giremiyorum.Sphere.ini'den clientversion'uda ayarladım ama gene giremiom sebebini bilen varmı?

Konsoldada şöyle bir hata

21:07:ERROR:15c:Bad Login 5 (Invalid client version. See the CLIENTVERSION setting in sphere.ini)
Client ayarlarını kopyalarmısın. sphere.inide
Arkadaşlar 56b February (win32) paketi sorunlu ingilizcesi olan biri bildiri yapsın.Guilds paketi çalışıo.
sorun yok. gayet güzel kullanıyoruz.
win32 bende çalışmıodu guilds sürümünü kullandım çalışıo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.