https://www.ultima-strike.com/

Ya herşey iyi güzel hoşda bu izmir35 in dediği gibi açılmıyor ve herşeyi mahvediyor bu link :D
055r4 e Geçmeyi Beceremedim Ya Verdiğiniz Linkde Hiçbişey Anlatılmıyo Biraz Daha Açarak Anlatırsanız Sevinirim yada Bi Msn falan Ekleyin [email protected] Ordan Yardımcı Olun Lütfen Arkadaşlar
.events +e_staff_title

Kısmını tam anlayamadım. acaba bıraz daha detaya ınermısınız.

Mesela .events +e_staff_title ekleyın dıyorsunuz neryee eklıcez ? nereye yazıcaz. oyun ıcerısınde yazdım fakat herhangı bır komut oldugunu algılamıyor.

Ayrıca script dosyasına mı atıcaz bu scritpleri yoksa account dosyasına mı ?
Armi : Once a.s
sonra o hatayi vermesinin sebebi sphere.ini ye agree=1 yazmamış olmandir
sphere.ini de

[SPHERE]
AGREE=1

yazilcak.

Alakası yok ya yapdım olmadı gene..
bendede

WARNING:'c:spherescripts\spheretables.scp' not found...
FATAL:Error opening table definitions file.
FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:Server terminated by error -3!

bu hatayı veriyor. yapamadık gitti. biri anlatsa iyi olur aslında.
scripts klasöründe spheretables yok yada "c:spherescripts" bu alanda sphere ini nin içinde scripts dizinini yanlış yazmışsınsın c:/sphere/scripts yap olur sanırsam
İsteyenler oldugundan tekrar verelim.

analyse_scripts

www.netmerkezi.com/analyse_scripts.rar

Download etmek isteyenlere duyurulur.
ARmi account isim plevel 7 yaziyorum bilinmeyen komut diyor neden??
account add isim şifre plevel 7 yazıcaksın
Bayağı yardımcı oldu kurdum serveri teşşekürler.
Ben çok sıkıntısız 55i'yi kurdum üzerine 55R'ye geçiş yaptım fakat 55R'ye geçtiğimde Client'ım çalışmamaya başladı.Sorunun kaynağı neden olabilir.Hata gönderme panosu çıkıyor sonrasında client kendini kapatıyor.
çok sağollun büyük emekler harcamışısınız çok tşk ederiz.. size sizde olmasaydınız...
Paylasım İçin Teşekkurler

Bu konu Brauerei tarafından düzenlendi(2008-08-09 00:12, 15 yıl önce)
herkese çok teşekkürler (özellikle armi'ye) serveri açtım acayip zevklendim :D .tele yaziyom çatılara çıkıyom.Gm olmak böle bişeymiş :d
Ben Kurdum Ama Clienti Tikliyorum Öyle Kaliyor Biras Açiliyor sonra Kaliyor öyle Neden Acaba Bi Söylermisiniz pls çoq istiyorum yapmak!!!!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.