Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

kankanaber2 : herkese çok teşekkürler (özellikle armi'ye) serveri açtım acayip zevklendim :D .tele yaziyom çatılara çıkıyom.Gm olmak böle bişeymiş :d

xD
swordstalker : https://www.ultima-strike.com/

Ya herşey iyi güzel hoşda bu izmir35 in dediği gibi açılmıyor ve herşeyi mahvediyor bu link :D
bu link çalışmıyor galiba sphere kuramadım

WARNING:(sphere.ini,490)'c:\sphere\scripts\spherestatusbase.html' not found...
ERROR:(sphere.ini,490)Can't open web page input 'spherestatusbase1.htm'
WARNING:'c:\sphere\scripts\spheretables.scp' not found...
FATAL:Error opening table definitions file.
FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:Server terminated by error -3!
Sphere Version 0.55i [WIN32] by www.sphereserver.com
Compiled at Apr 13 2001 (17:55:51)

böle bi hata veror nedeni nedir acaba ? ne yapmam gerekiyor ?
Ellerine Sağlık
yaa kardeşim güzel anlatmışsında bu yerler değişmiş bunların yerlerini bulda bizde bakalım ve kurulumda bende cilent sorunu çıktı cilen açmıyor hata raporu verip duruyor bunun bi çaresine bakarmısınız yaa bana acil olarak çok scriptli serverlazım değil ama cilenti çalışan bana bir sphere lazım bana bunun linkini verebilicek birileri lazım ama full sphere olsun yani çalışır durumda bana lazım
arkadaslar gercekden cok aydınlatıcı bır konu omus yeni baslayanlar ıcın birebir
lakin bende merak sardım bu ıse herseyi sorunsuz hallettim account add xxx xxx falan fılan yasdım sonra plevelde ayrladım
cıelnta gırdım ıste accı falan yazınca bı sayfa gelıo ya my shıerd ılerı dıorum tam oyuna gırcem skıll menusune gelcek
ıste oraya gelmıo takılıo kalıon spheredede bı yazı cıkıo sımdı hatırlamıorm
yardım edrsenız su mubarek ramazan ayında bı hayır duamı alırsınz :D
arkadaşlar .gm 1 yazıyorum olmuyor :(:(
yaw yaptım ama son bı sorun var :Ss yardım.. dıorkı.

there ıs some problem commuictanıg with orgın.pleas restart ultıma onlıne and tray agaın.

nıe bunu dıor serwer var gozkuo fakat tam karakter acıcakken bunu dıor ndn lutfen yardım :SS
Herşeyi Yaptım ama hala GM yazıyor işe yaramıyor help :D
verdigin ultima-strike adresi yanlış dio ayarlama yapamadım başka bi link koysanız !!!...
Ya arkadaşlar bişi sorcam ben birtek runuo biliyorum.Bu sphere runuo gibi sadece servermi runuodan farkı nedir ?
Öncelikle Elinize Sağlık.Fakat bende bi problem oLdu.Sanırım sızın verdıgınız ornek scrpt ini de hatalar var. Cunku ordaki bazı kelimeleri okumuyor .Ayrıca agree=1 yaptım ona da hatalı bozuk dedi.Sora hatalıları duzelttım sadece scrpttables ı ve scrp ini yi bulamıor daha sonra tekrar ini yi actm SCPFILES=c:spherescripts bole dior bunu c:sphere:spherescripts yapsammı bi yardım edin pls...

Bu arada AGREE=1 yaptım hatalı dedi ya sımdı onu yapmayınca -3 hatası gecmes diorlar ama yapıLmıor .hatayı bı copy paste atayım buraya

Bu Önceden O hatalı kelimeler varkenki hali,
ERRORsphere.ini,3)Undefined keyword 'AGREE'
ERRORsphere.ini,34)Undefined keyword 'seviyesi'
ERRORsphere.ini,37)Undefined keyword 'seviyesi.'
ERRORsphere.ini,40)Undefined keyword 'seviyesi'
WARNING:'c:spherescripts\spheretables.scp' not found...

Bu son hali ^_^,
WARNING:'c:spherescripts\spheretables.scp' not found...
Selamlar millet. Spawnlari ayarladik , cikiyolar her sey normal. Ama spawni sabitleyemedim, hani bi player felan girse servere hepini toplar Allah muhafaza... :D
saka bi yana koydugum spawni o yere nasil sabitlerim ?
kardes
o spawnı
zaten player göremez ;D
he iyi sorun yok o halde :D
Yaw Arkadaslar linkler Calısmıyor Yardım :S pls :( Düzelte bılırmısın Bırde arkadasa +rap verın Cok Ugrasmısır :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.