Serverda static alanları silmek istiyoruz bunun için uo klasörünün içinden static dosyalarını değiştirip bide save dosyasının içindeki world dosyasından o staticleri bulup silmek lazım dimi?? (Biraz garip bi cümle oldu ama sanırım anlamışsınızdır :D)

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-01-02 00:01, 15 yıl önce)
valla onu yapmıştım ama serverda herşey birbirine giriyo :(
https://www.ultima-strike.com/i-2718-multool-kullanarak-static-yapmak-ve-kaldirmak.html

bide bunu dene
multool'un bi melt kısmı var bide clear kısmı var...staticleri silmek için melt mi yapıcaz yoksa clear mı??

Bu konu CırCırNecip tarafından düzenlendi(2009-01-02 00:45, 15 yıl önce)
benm werdiğimi oku anLarsın..
yaw melt işlemini uyguluyorum ama bi halt olmuyor deliricem :( şu multoolde melt kısmını bana açıklayıcı bi şekilde anlatan arkadaş çıkarsa çok minnettar olucam??

Bu konu CırCırNecip tarafından düzenlendi(2009-01-02 13:18, 15 yıl önce)
Static alanı silmek istiyorsan Clear Kısmını Capraz sekilde aynı nuke ceker gibi koordinatları yazıcaksın. sonra clear diyeceksin. ama statics0.mul ve staidx0.mul dosyalarının konumlarını belirtmeyi unutma yada aynı klasorde yap işlemi..
clear yaparsam uonun standart staticleri de siliniyor ben melt yapmak istiyorum.
Koordinatları belirtiyormusun? Koordinatları tam ve dogru olarak ver o alandaki tum staticleri siler. koordinatları yanlıs verirsen ki ben bi kere yapmıstım komple brite karman corman olmustu :))
arkadaşım ben kendim clear yapıyorum benim sorunum o değil bak şimdi , şehir içinde clear yaparsan mesela denizi de silmiş oluyorsun :( anlatabildim mi?? melt kısmını yapmayı biliyosan anlatırsan çok sevinirim??
hocam ben bilmem static işinden ama axisdir en kolay yolu
Axis varken Multool mu kullanılır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.