yaw ben daha önce hiç teot kullanmadım. bi injection kullandım onada name @xxx bişiler yazıon işte ata tıklıosun sonra bin in güm çevrendekiler gidiyor :D çok hoşuma gitmişti daha yeni başlamışken :D +15 kryss lootlamıştım:)

Bu konu Rexos tarafından düzenlendi(2008-06-06 11:33, 15 yıl önce)
Michaell :
Nemesis[Berk] : herhangi bir binegin adını degisik bir kaç karakterle yaptıgında ( ragnar cok iyi biliyo ) sunucu gocer dupe mupe yalan :)

[<name>]

:o_O

basit ya onların fixi. o hatalı isim sysmessagenin yada say ın basına geldiginde sunucu gocer sysmessagelerin basına bi editleme yaparsın olur...

< veya @ deil sercan yaptığı. Yaptığı başka bişi. Hem çözümü yok, hemde yaptığında tıklamaya gerek kalmıyo, direk güm.
Michaell :
Nemesis[Berk] : herhangi bir binegin adını degisik bir kaç karakterle yaptıgında ( ragnar cok iyi biliyo ) sunucu gocer dupe mupe yalan :)

[<name>]

:o_O

basit ya onların fixi. o hatalı isim sysmessagenin yada say ın basına geldiginde sunucu gocer sysmessagelerin basına bi editleme yaparsın olur...

Dogru diyo neranla tartısdık biraz bu konuyu messajı gormene gerek yok sphere o komutu islediginde direk gocuyor
Nemesis kullandığın karakterde tıklamana gerek kalmıyo ki ? Nasıl bir çözümü olabilir ?
benim yaptıgım inj i başka bi adamda yapıodu bende oyunda show names approcinhg players ı kapattım adam sen niye düşmüorsun dio :D ( bende inj açık degildi D:)
sorun o degil dreamerin dedigi gibi bu komutu hayvana tıkladıgım zaman direk gocuyor tıklamana fln gerek yok
Tek, net ve kesin çözüm 56b :)
Cok Kolay Spped Cözümü Su Scp Ekleyi Bitiyo :D

Bakın İlk Spped Buluyoruz Sonra Download Ediyorum bide Scp Ekliyoruz Ve Bunuda Ekliyoruz
[function tikla]
src.weblink https://xx.com
src.sysmessage @39 acildi

Yazın Olmazsa Clientini Setupuna Koyun :D yYane Herkezi Sppedle Oyynatın Başka Çözüm Olmaz ::D:D:D:D: 

Bu Scp Ekledinizde Sorun Bitiyor ;)

Dediklerimi Yaparsanız Speed Sorunu Kalkıyor by-zel Scpter :D
Dreamer gecersin herhalde :=)
İnşallah :D
İnsan : Cok Kolay Spped Cözümü Su Scp Ekleyi Bitiyo :D

Bakın İlk Spped Buluyoruz Sonra Download Ediyorum bide Scp Ekliyoruz Ve Bunuda Ekliyoruz
[function tikla]
src.weblink https://xx.com
src.sysmessage @39 acildi

Yazın Olmazsa Clientini Setupuna Koyun :D yYane Herkezi Sppedle Oyynatın Başka Çözüm Olmaz ::D:D:D:D: 

Bu Scp Ekledinizde Sorun Bitiyor ;)

Dediklerimi Yaparsanız Speed Sorunu Kalkıyor by-zel Scpter :D

Komiksin http: dan sonraki // koyduktan sonra linki okumasını nasıl bekliyosun :))
56b de atın,kitabın fln ismini @!! @## @sad!@# fln filan yapıyorum göçme gibi bişey olmuor :)Ama vendor menusu yapıor isem isnum kullanmayı unutmamak lazım.
en güzel ozelligi bu zaten
bu teot tarihten kalma yeni filan değil teot 9x ide kullanmayı bilsen aynı bu dse de aynı yeterki kullanılcak server kalsın :))
Uo Team Olarak Silahları Hazırlayın Su

Teotu Cıkartanı Gebertek Gelek Ne Dersiniz :kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik:kikirik

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.