Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
#godyell MyText - say all what you want +)
#crash MyText - invalid color in text, crash other clients
#writetoconsole MyText - must be used after #setservaddr & port, writes your text to console
#setservaddr ip - save ip address
#setservport port - save port

bu komutların çalıştığını pek zannetmiyorum eğer öyle bir şey olsaydı şuan ortalıkta server kalmazdı
çalışıyor ve kalmıyorda bugun bi deniyim dedim :)
Sizin aranisda Bence Adam Yok Admalar Para VErıp Server acar Sızde Adamlıgını yaprsınıs dusunun Ne Kadar Adamsınız?

Ole Biri
İnsan : Cok Kolay Spped Cözümü Su Scp Ekleyi Bitiyo :D

Bakın İlk Spped Buluyoruz Sonra Download Ediyorum bide Scp Ekliyoruz Ve Bunuda Ekliyoruz
[function tikla]
src.weblink https://xx.com
src.sysmessage @39 acildi

Yazın Olmazsa Clientini Setupuna Koyun :D yYane Herkezi Sppedle Oyynatın Başka Çözüm Olmaz ::D:D:D:D: 

Bu Scp Ekledinizde Sorun Bitiyor ;)

Dediklerimi Yaparsanız Speed Sorunu Kalkıyor by-zel Scpter :D

auhauhauuah süper çözüm :P
Silindi
Novice
2
İsmi Sanirim DSE_TEOT Du Galiba.
evet, ama 56b'de rename hariç çalışmıyor, onu da kolayca halledebilirsiniz.
gececiye kaıtılıorum gidip bulalım öldürelim :muahaha ilgi alanim :D
hadi oldurelim serefsiz herifi nie su teotu cıkartıp serverların basını belaya sokarki anlamam ( belki kadındır o zamanda yataga atarız :gorme )
Shadeslayer : İsmi Sanirim DSE_TEOT Du Galiba.

Aferim Isminide Bastira Bastira Soyle.
Adam zaten ismini v.s v.s gizlemis.Sen neler yapiyorsun yahu?!
56b 5x client oldu bitti teot gitti :D ( yaa 5x client kullanmayı bende cok istiyorum ama verdata yok :D )
bende 56b kullanıorum sırf teot için client 503 e gectım o status kısmı benım cok canımı sıktı orjinal status yapamadım:D verdatanın olmamasını dert gormeın ya bence bolesı daha iyi hepsi ile ayrı ayrı
bu cıkalı cok oldu bazıları eskıde kalmıs ısım degıstırerek bınek fln serve rgocertme olayını fıxlemeyen server varmı hala :D alla alla acımler cogalmıs

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.