Allah Askına Gelsene..Nolur Yalvarıyorum Sana..Olm Bı Kop Gıt ya Senlemı Ugrasıcam..Senı Daha Buralarda COk Gorucez Scp Yalvarıyorken..Senı Gorunce Cok Guluyorum..O Yuzden Senın Gıbı Bı Userı Kaybetmek Istemegız..:D:D

Bu konu tedbunndy tarafından düzenlendi(2008-05-31 15:37, 15 yıl önce)
staff bilgim pagelere bakmaktan yüksek ama gelicem :D canım sıkılıor ..kendi serverimi acacam da gidiorum zatenilgilenemicem :( nese giriorum sen beni alirsin :D Xtoindery Demonaz :?
ben bu server için saatlerimi verdim scpler üzerinde edit yapmak için saatleri harcadım bu ebeleşçilik mi oluyor?? :((
bi sny tam anlayamadım ama Staffı ücretsiz olarak alacaksın ve aradıkın adam cons. seer. gibi bir lwlde mi olcak ?
evt ücretsiz yaw :D
tmm gelecemde hamachi felan dio ağ ve şifresi felan sölersen belki girebilirim :?
tamamdır değiştirdim sitemde bilgileri
sana sadece birşey dicem sen siteye sadece Client 2,0,3 koytmuşsun bunn verdatası huesi tiledatası fonts'u felan nerede:D Client lazımsa yaparız bi tanede sen acc alımınıda free yapmamıssınki :D:D:D

Bu konu kedi777 tarafından düzenlendi(2008-05-31 16:53, 15 yıl önce)
Siz nasıl değerlendirirsiniz bilmem ama bu şekilde server açanlar gerçekten Uo yu rezil ediyorlar...
Raven-X kusura bakma gerçekten server açıyorsanız bari düzgün bir site alın...
Bu şekilde açılan serverleri biliyoruz ne kadar dayandığını lütfen Uo'nun bukadar düşmesine göz yummayalım...
verdataları ayarladım :D ama client lazım tabi :D yaparsan sevinirim :D
[email protected] ekle bu adresi forumlarda Topicleri Kirletmeye gerek yok ben sana yardımcı olrum :huh
ok ekledim
Raven-X : Sanane banlandıysam bi yerine mi batıyor?? Batıyorsa gel çıkartayım??

Seni Ben Banlattırdım Leyn =)
Offf raven-x client 203 le giriliyor serverına siten tr.gg host desem o ne dersin birde böyle topicler acıyorsun. Birde actigin yer Uo Sphere Scripting - Server Icin Staff Ariyorum yazmissin. Birde cidden rezil ediyorsunuz Ultima Online'i ve böyle serverlara hala couns seer olmak isteyen 12 - 13 yas ortalaması insanlar var cok kotu :(
Birde Rp Server Olmasına Çok Şaştım =) .. Pvp Olsaydı Belki Eleştiri Sayısı Dhaa Çok Azalırdı .

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.