Raven-X : ben bu server için saatlerimi verdim scpler üzerinde edit yapmak için saatleri harcadım bu ebeleşçilik mi oluyor?? :((

Su Cumleye Bakarmısınız Yarıldım ya..Ahhh Canım Sen Yorulmasaydın Buraya Koysaydın Edıtlerdı Mıllet:D
tedbunndy :
Raven-X : ben bu server için saatlerimi verdim scpler üzerinde edit yapmak için saatleri harcadım bu ebeleşçilik mi oluyor?? :((

Su Cumleye Bakarmısınız Yarıldım ya..Ahhh Canım Sen Yorulmasaydın Buraya Koysaydın Edıtlerdı Mıllet:D

Lol ... =)
12-13 yaşında deilim 18 yaşındayım .. Adam rezil etmemiş senin yapabileceginden ii bi server yapmış ..hiç yoktan bişiler yapmıs urasmıs ama aşırı abartmış..hayatımda seerlik consluk yapmadım..Halil bilir tanıyan tanır beni..Adam biraz Uçuk olabilir ama sonta bişilerle urasmıs bende girdim baktım ama bana .kill cekti hiç sewmem bu olayı bida muyattabda olmam k.bakmayın eğer bana veled yada cocuk felan dien olursa adım belli yerim belli ......
Yalova B.ewler Mayalesine gelirsinz Saray int cafede ykp dersiniz cıkarım karşınıza
18 yasinda olup bunlri yazioyoan vay haline zaten benim yaptigim serveri kac kere gordun elestirebiliyosun ? cocuk
@kedi777 peki olm sen bilirsin sana ödülünü vericem dedim ama sen muatap olmam diyosun peki keyfin bilir !
Bu Konu İyice Sapıtmış...

@kedi777

Sakin Ol .. Değmez Takma .

@Raven-X

Sanada Serverinada Mutluluklar . Reklam Yapmana Ve Olay Yaratmana Gerek Yok ...
@pisipisi777

Sakin =)

@Raven-x

Editlemeye devam...
@Falcon sanane bundan !
@ Raven-X

Daha Fazla Lamerliq Yapmadan Konuyu Kapat Bence =) .. Hee Banane mi ? Kedi777 Benim Kardeş Kadar Yakın Olduğum Biri Olduğu İçin Burdayım . Yoksa Topicin Linkine Tık Bile Atmazdım Mrq Etme..
hiç biriniz oturup adam akıllı bir başlık altına yazı yazamıyacakmısınız ? Birazcık olgun davranışlarda bulunun.

locked.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.