merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar.tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacaktı.
şimdi verdatayla ugraşmak istemiyorum ve serverımda 3d binekler npcler itemler olsun istiyorum uo samurai emperor ve ML sürümlerindekilerden.Uo sürümüm ML kullandığım client 5x fakat suan Hamachiden bir arkadaşımı aldım oyuna ve onda aos sürümü ve 5x client var client serileri aynı ancak o itemleri ve binekleri vs göremiyor bunu nasıl giderebiliriz ve ilerde bi projeye atılırsak.kurduğum serverda illa adamların oynayabilmesi için ML mi yüklemeleri gerekecek?
arkadaşına şunu yazıp bas

.xaccount.resdisp 5

sonrada

.xupdate

yaz

oda görecektir
Arkadaşım Server Açarsam Ml'mi Yüklemeleri Gerekicek Diyorsun ya Madem Server açıcaksın Bide Clientin Olucak Senin Hues.asd vs
clientle birlikte verdata.asd vericeksin o zaman problem kalmaz vermek zorundasın cünkü uo ml ile aos kullanan sayısı yarı yarıya gold kullananlar var işte o yüzden clientinde vericeksin probleminin çözümünü basic arkadaşımız yazmış zaten
beyler saolunda bu şimdi ben verdatayla uraşmamak için zaten ml ve 5x tercih ettim yani server açarkende illa verdata vermek zorundamıyım?
Novice
0.1
hayır. 5x zten verdata kullamaz.
@Xoxo
kardeş zaten biliyorum kullanmadığını ama bak ilk mesajımı okursan arkadaş giriyor itemler vs görünmüyor diyorum 5x clientle.
@Basic
peki serverı açtığımızda da her girene bu komutlarımı giricez yani bunun bi çıkar yolu yokmu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.