Silindi
Merhaba arkadaşlar ben uzak masaüstünden serverımın olduğu makinaya bağlanıyorum. Fakat oradan script düzenliyorum r r yapıyorum. Save alıyorum . Sorun script güncellenmiyor. Değiştirdiğim script aynı kalıyor ... Yardımcı olurmusunuz
Silindi
Bunun uzakmasaüstü ile bir ilgisi yok, Sphere'nin script klasörü olarak nereyi gördüğünü kontrol edin sorun orada olabilir.
Scripts lerin .txt olarak görebilir sphere büyük ihtimal ondan kaynaklanıyordur.Cünkü uzak masaüstündeki bilgisayarlar dosya yöneticilerin gizli olarak görür.Dosyaları görünümlerini kontrol etHerhangi bi dosya ac ordaki araçlardan Klasör seçeleklerine girip Görünüm yerine girip orda dosyaları gizli dosyalardan cıkarırsan sorun gider.
sphere aç kapa yap :D bi ara bendede güncellenmiyordu
shard123 : sphere aç kapa yap :D bi ara bendede güncellenmiyordu

tipik türk :D
Uzantılarının .scp olup olmadığını kontrol et, uzantın .txt uzantısında olabilir.
Eğer uzantıların düzgün ise, 2 tane aynı script çarpışıyo olabilir, Agent Ransack ile taratabilirsin.

Edit:
Agent Ransack kullanımı hakkında döküman mevcuttur.
https://www.ultima-strike.com/dokuman/agent-ransack-kullanimi

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2012-09-06 00:52, 11 yıl önce)
Silindi
Expert
2.6
Bütün uzantılar .scp halinde... @genco dediklerini yaptım fakat halen sorun düzelmedi. Scriptleri degistirmem için sphereyi kapatmam gerekiyor

Buda Büyük bir sorun...
Novice
12.5
scripts/sistemler
scripts/evets
scripts/gumps

gibi klasorlere yeni *.scp koyarsan sphereyi kapatıp açman gerekir.Scripts ana klasorune atarsan böyle bir sıkıntı yok ama diğer türlü kapatıp açman gerekiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.