@xwerswoodx teşekkür ediyorum iyi dileklerin için. Kalkıp rakip olamazsın diyorlarda merak ediyorum bir revo bi olympus zamanında Nebulaya rakip olarak çıkmadımı ? Ve yeri geldiği zamandada hem player hemde kalite olarak üstede çıktı fakat kendi hataları yüzünden belki şu anda yoklar. Fakat neden olmasın diyerek bizde başlıyoruz. Hiçbirşey imkansız değildir. İnanırsan başarabilirsin. Hani bir söz varya; "İnanmak Başarmanın Yarısıdır." diye. Kendimize inanıyor ve güveniyoruz.
@xwerswoodx hamit arkadasımıza bende katılıyorum. Umarım o herkesın yok girme bulasma kalkısma ıslerının tam aksıne bı basarı elde edılırde umulmadık tastan baslar yarılır diyorum :) Allah utandırmasın siz yolunuza kendınıze olan guven eslıgınde devam edın bırakın sızı elestırenler arkanızdan konusmaya devam etsın. Gunumuz serverlarda kalıtelı deyıp es gecmeyın Nebulaymıs Pyramıdmıs felanda fılan işte sunucular Çokta kalıtelı olsalar ılk acıldıkları gunden devam ederlerdı account res ıtem res vesaire vesaire kac kere sunuculara res atıldı ? İsimleri kalıtelıymıs he olabılır ama saglamlık acısından degıl (saglam olsa kac kere resetlenmezdı sunucular) uzun zamandan berı acık olduklarından alıyorlar o kalıte unvanını dıye dusunuyorum.!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.