Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Kaliteli Bir Uo Sunucusuna Sponsor Olunacaktır.Sunucunun aktif/pasif olup olmaması sorun değil kaliteli ve bu işi hakkıyla yapabilecek kişiler irtibat kurarsa sevinirim. [email protected]
sponsor olursanız neleri sağlıyacaksınız ?
dedicated sunucu domain ne gerekirse onu
Yerinizde Olsam Hiç Marjeyle İş Yapmaya Bile Kalkışmam... ben uyarayım yinede size kalmış...ama pişman olucaksınız eminim
yerinizde olsam macroyu scripter diye almam :D:D
En Iyisi Konuyu Kiletle Isteyenler Iletisime Gecsinler :)
Silindi
Neophyte
0
Macro + 1 : )) Arkadaslar Coluk Coukla Muhattap olmayin diyorum size sadece okadar.. Kisiliksiz bir adamla nasil bir is yapilabilir ki ? Bir cok kisi ile gereksiz iletisime girmis haberleri hizla yayiliyor zaten .. --- 9.999.999 Kadar degersiz bir konu basligi ve Kisilik ..
Macro + Ultima10Line + 1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 +1 : ))) Abi kisiliksiz demekle , kisiliksiz olan kisilere hakaret etmis olursunuz .. Sizler boyle demis iseniz vardir bir bildiginiz. Bende kisiliksiz demek zorundayim ama kisilikle alakasi yok .. Abilerim nederse dogrudur..UZAK DURUN : )
ya arkadasım senin topici acmanda zaten bir munzurluk olduu belli sanırım milletde senin ne olduunu bilio bende orenmis oldum sen bence bırak buraları git :D
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.