Staff Alimlari
Merhaba ben POTİON yeni acilacak olan serverimizin staffa ihtiyacı vardir aday olmak icin assagidaki formu doldurup cevap olarak yaziniz;

Ad Soyad:
T.C Kimlik NO:
Doğum Tarihi:
E-Posta:
GSM:
Ev Telefonu:
Online Durabileceğiniz Sure:
3ünden birini secmelisiniz
1 Sabah
2 Öğle
3 Akşam
Almak istediğiniz mevkii:
Stafflik yaptiğiniz serverlar:
Eklemek istedikleriniz:

Yaş sınırı +15'dir
Ücret 15-20 TL'dir

Saygılarımla Potion

Bu konu Wally_Fatih tarafından düzenlendi(2009-08-16 20:50, 14 yıl önce)
Reklamı silersen güzel olur
Hem adam sabah öğle akşam nasıl oynuyucak yemek felandamı yemiyicek?
yok 3ünden birisini sececek
Paralı stafflığa kimse gelmeyebilir yinede başarılar
Ya beyler bırakın artık şu paralı staff işlerini ben bir world builderim owner- admin kademedeyim adam 20 tl ıstıyo dusunun yani :) ve o 20tl her ay burada dusunulmesı gereken bır durum var KİM KİME HİZMET VERİYORDA KİM KİME PARA ODUYECEK ? ozaman ben şirkete giriyim şirkete her ay maasım 2milyarsa 3 milyar oduyım varmı boyle bı sacmalık ?

Tecrübedede kısıtlama olur ... Yeni başlayan 20tl verır kral olur bı player page atar dalgaya alır nuke ne der hok dıe kalır yanı gulmeyın nukeyı bılmeyen var :D

Hadi onu bıraktık ogle aksam sabah ne farkeder ? 3 seer alırsın 3 ude online olmalı dıye sart kosuyosunuz kusura bakmayın ama o seerdan ıs cıkmaz yonetmeyıde bılmıyosunuz ADAM sabah aksam ogle 1 1 1 saat gırdı gece 5 saat gırdı nolucak sımdı ?

bence gereksız konu

@Override +1
Aradığınızı bulmanız dileğiyle diyelimde zor.
Server ismi potion değil **** hepniize eğlenceler arkadaşlar.15 Tl ile alım yapılıyordur.Yanında sadece 1 forum doldurulcaktır.Bu forumda bilgi vs. sabah öğle akşam ne zaman girebilir olcağına bakcaz bunlar önemlidir ister 1 sini ister hepsini işaretleyebilir kimse paralı staff olmaz die bişi yoktur arkadaşım...

// Sunucu ismi vermek yasakdır.

Bu konu Leon Jade tarafından düzenlendi(2009-08-17 09:14, 14 yıl önce)
Hem hizmet vericek hemde para ödiyicek ilginç :no

Bu konu Unknown tarafından düzenlendi(2009-08-23 00:55, 14 yıl önce)
Hem çalış hem para ver hımm çok mantıklı baya başvuran olur hı hı
Artık hizmet verenler ödüyo parayı ilginç =)
Şimdiki gençlik işte. Adam hem zamanını ayıracak birşeyler sarf edicek hemde zamanını ayırdığı ve o sunucunun başarılı, güzel yerlere gelmesi için uğraşı ve ayrıca birşeyler sarf ettiği için para ödeyicek gerçekten çok ilginç.
:O_o
bu konuyu açan arkadaşın yaşını merak ettim gerçekten. Bir insan staff yapacağı insandan para istiyorsa bu adamın açtığı server ego tatmin etmek içindir diyorum.Çünkü stafflığı çok önemli birşey zannedip bir de para istiyor. Yazık Açılmadan kapanır :D
@Kanfelaketi

Stafflığı önemsiz sandığına göre sorun sende... Stafflık çok önemli konum nitelemektedir. Ama günümüzün sunucuları ve staffları player için kendilerine yaptırmakdıkları ve ettirmedikleri kalmadı. Tabi istisnalar bulunmaktadır. Bu sebeple bir tarafı kalkan oyuncular artık yetkililerden kendilerini üstün görüyor ve yetkilileri de kendi cinleri sanıyor. Kısacası yy player '' bana yardım et sunucuya adam çekiyim '' gibi page atıyor ve bir anda karşısında cinini buluyor. Cin ise (Cin staff) Dile benden ne dilersen ... Böylece bu olaylar başlıyor...

@ Paralı staff alan sunucuların pek uzun süre vaad edeceklerini sanmıyorum... Paralı aldıklarına göre, kendi geçim veya belli aylık kazançları yok. Sunucunun parasını yetkililerden topluyorlar. Tabi eskiden öyle değildi. Basardık parayı alırdık yetkiliği. Hem hizmet sağlardık hem para atardık. :asik2 Böyle böyle kendimizi geliştirdik ve bu hallere geldik.
Şimdi bedava staff alıyoruz önüne geleni belki adam parasından yapmıyordur ? Örneğin parayı veren daha dikkat eder edit basmaz der para ödedim vsvs belkide ondan para ile yapıyordur
Böyle bir mantım imkansız. bişe

Sizin sunucunuzun Stafa mı ihtiyacı var paraya mı tam anlayamadık.:con:con:no

2.Seçenek daha çok yansıttı sizi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.