Bir cok arkadasimiz ya staff araniyor ya da staff ihtiyaci olan server varmi die topic acmasindan bu blog un yararli olucagini dusundum .

Ultima Online Oyununda Tecrubesi Olanlar Buraya Resume ( CV ) lerini birakirlarsa , gorevli arayan arkadaslar icin daha kolaylik olucak .

Ornek Olarak :

Adiniz:
Soyadiniz:
Bulundugunuz Sehir:
Dogum Tarihiniz:
Kac Senedir Ultima Online Oynuyorsunuz :
Ilgi Alani:
Daha once Calismis Oldugu Server lar:

Eger Kisiyle ilgili olan Server Admin yada Owner i olursa , kisiye PM atarak ulasabiliriniz .
( umarim bu topic sitemize yararli olucaktir )

Dip Not : CV niz Harici Bulundugunuz Topige Yorum Atmadiginiz icin Tesekkurler ...
önemli değil :yes
:con Onemli degil derken berk ?
slazer : :con Onemli degil derken berk ?

xD Bosver O Arasira Arizaya Baglar ! Kolay Gelsin !
Novice
-0.500001
Dip Not : CV niz Harici Bulundugunuz Topige Yorum Atmadiginiz icin Tesekkurler ...

Yazıor Adamda Onemli Diil Dior Anladın?
Adım:Burak
Soyadım:Aygül
Bulunduğum Şehir:İstanbul
Dogum Tarihinim:1 Mart 1993 ( Yaş 16 )
Kac Senedir Ultima Online Oynuyorum : 11 yaşımdan beri ultima oynuyorum yani 5 seneden beri 2.5 3 sene stafflık yaptım
Ilgi Alanı:Bowling,Bilardo,Langırt :) ,Playstation,Yüzmek,Futbol vb
Daha once Calismis Oldugu Serverlar:Şimdi Bunu yazsam reklama giricek ve moderatörler editliyicek hiç onları yormama gerek yok.

Not:Plevel sorunlu değildir server'ı ayakta tutucak page bakıcak invis geçicek plevel olsa yeterli.

Arkadaşlar çok özür dilerim bilgisayar ile bir şey sorucağım Ben dün bi siteye girdim ve indirme sayfası açıldı bunu indirdim ve açtım virüs çıktı Bilgisayar hiç bir siteye girmiyor şimdi diyiceksiniz buraya nerden girdim hosting vps'em var oradan giriş yapıp yazıyorum ne yapmam gerekli yardımcı olurmusunuz arkadaşlar format attırsam format CD'im yok bilgisayarcıya götürsem 40 60 lira para alıcak ne yapmam gerek sizce yardımcı olurmusunuz.Baksanıza yazıyı bile kalınlaştıramıyorum
bu adamı staff yapın hayatınızı yaşayın . :p
@Unqown

İnternet seçeneklerini kontrol et güvenlik düzeyine falan bak kullandığın anti-virüs'de kısıtlama getirmiş olabilir güvenlik duvarı ayarlarını kontrol et olmazsa veya olursa bilgilendir.
Tamamdır arkadaşlar format attım Vista format 40 60 lira vermekten iyidir allahtan vista CD'sini bulabildim hadi hayırlısı Bu arada konunun kilitlenmesini arz ederim..

Bu konu Unqown tarafından düzenlendi(2009-05-25 21:30, 14 yıl önce)
Adiniz:Emre
Soyadiniz:Karakas
Bulundugunuz Sehir:Yalova
Dogum Tarihiniz:13 eylul 1993
Kac Senedir Ultima Online Oynuyorsunuz :7 senedir
Ilgi Alani:Bılgısayar,gezmek...
Daha once Calismis Oldugu Server lar:.Reklam oLmasın

Not:Okulu bıraktıgım ıcın hangı server olursa olsun 7/24 onlıne olabılırım.
Bu topic popülerliğini yitirince ne olacak ?
Up.
:selektor
1.si Bizde deneyimli yetkililer aramaktayız ve şu formu şöyle yapsanız ?

Ad:
Soyad:
Online süreniz :
Neden staff olmak istiyorsunuz ? :
Ulaşabileceğimiz bir msn adresi :
UO bilginiz :

olarak yapılsa, daha mantıklı olur.Böylece özel soruları ulaşabileceğimiz msn adresindende sorabiliriz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.