Silindi
Merhaba Arkadaşlar Şimdi Rp Servermıza Scripter Arıyorum World Builder .. Seer Arıyorum Bilgileri veriyim

//Etkinlikler//
Macera Kalesi Etkinliği
Zar Turnuvası
Pvp Etkinliği
Engelli Koşu
At Yarışı
Gm Topuk
Tiyatro Yarışması
Güzellik Yarışması
Craft(Ev) yarışması

//Sistemler//
Yeni Ev Sistemleri
Bankamatik Sistemi
Kredi Kartı Sistemi
Kimlik Sistemi
Etheral Binekler(Koyuluyor)
gezi stoneleri
skill dummyler
Kimlik kartı
pazar vendorları
aile sistemi
chat fonksiyonu
Kelle Salandırma
Saat Fonksiyonu
sell menü
Craft Köyü Sistemi
Pk Kale Sistemi
Spawnler
Çek Sistemi
Müzik Sistemi (Yapılanma)
Dükkanlar
Scriptlerin Dahası Yapılacaktır

//Özel Bilgi//
Servermız Avrupaya Da Açmak İstiyoruz Fakat Şuanda Net Bir Şekil yok Ama Böle Birşey Yapıp Türkler Ve Dünyadaki Herkezin Birlikte Oynamasını Sağlamayı Umuyorum Olursa Tabi Bu Yüzden Düzgün Bir Scripter Mesaj Atmasını umuyorum Lütfen Arkadaşlar....
Umarım Aradığını Bulursun...
Silindi
Members
0
Teşşekürler
la Qs ben acmadım topici benım ortak ne isin var burda :D
yorum yok lol
Silindi
Neophyte
-1.9
xemus Dediğini Anlamadım Bu Benim shardım
İlk olarak Avrupa'ya açmayı planlıyorsan Almanya'dan makina kiralamanı öneririm. Bunun yanı sıra başlığın adını düzelt istersen? Staffcık diye birşey yoktur! Scripter aradığına göre sunucunun scriptleri toplama anlamına gelir. Scripter'i forumlarda aramaktan çok, kendin öğrenmeye çalış. Böylece hem script bilgini genişletip, güzel bir sunucu yaratabilirsin:asik2
Role Play serverı açtığınızdan eminmisiniz ?
Marlock : Role Play serverı açtığınızdan eminmisiniz ?
Ethereal binek ? Role Play Sunucuda?
Arkadaşlar siz heralde Role Play'in ne demek olduğunu tam bilmiyorsunuz.Kişi isterse Rp serverında futbol koyar onu koyar bunu koyar rp adı üstünde rol yapma rp olacak diye o kadar kasmaya gerek yok herkes rp'ye kötü gözle bakıyor kişi kafasında ne planlarsa onu oyuna aktarabiliyorsa ve rol yapma üzerine kuruluysa rp budur.

Not:Tam açıklamasını isteyen varsa pm'den ulaşsın bana
[Static] : Ethereal binek ? Role Play Sunucuda?

uo nun aslında böyle binekler var bunlar sonradan eklenme değildir .

eğer avrupada açıcaksan scriptlerin sysmessagelerini ingilizce ve türkçe olarak yazmalısın.aslında birkaç dilde yani.yabancı dili iyi birini almanda yarar var.eğer benim dilim iyi diyorsan yardımlaşarak halledebilirsiniz
Gerçekten yeter.. Milleti rolden soğutmaktan başka bir iş yapılmıyor ben bu durumdan bıktım. Artık sunucu tanıtımında yalanlar hat safhada bu durumdan bıktım her sunucu kendini rp tanıtarak neyi amaçlıyor bunu bilmiyorum.
Silindi
Master
8.5
Dün Düşündüm Rp Olmayabilir Pp Olabbilceğini düşündüm fakat Belirttiğim Gibi Daha Düşünmüyorum arakdaşlar Korkutunuz Beni :)
Herneyse Teşşekürler Amacım Güzel Bir Uo Kurmak ... Diğer Uo lardan Farklı Olmasını İsterim O yüzden Şuanda Net bir cevap yok
berkancık : Arkadaşlar siz heralde Role Play'in ne demek olduğunu tam bilmiyorsunuz.Kişi isterse Rp serverında futbol koyar onu koyar bunu koyar rp adı üstünde rol yapma rp olacak diye o kadar kasmaya gerek yok herkes rp'ye kötü gözle bakıyor kişi kafasında ne planlarsa onu oyuna aktarabiliyorsa ve rol yapma üzerine kuruluysa rp budur.

Not:Tam açıklamasını isteyen varsa pm'den ulaşsın bana

Skill dummy var nasıl bir kavram bu çok bilmişlik taslıyorsun kafana göre role play serveri hayal dünyasıyla sınırlıdır ama belli bi uslubu vardır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.