Açılış Tarihi : 27 Eylül 2013 - 19:45

Site
Oyuncu paneli
Sunucunun barındığı makina özellikleri;

→ Makina hız testi

→ Makina özellikleri

Sunucu genel özellikler
Emulator : Sphere
Versiyon : 0.56b Nightly
Skillcap : 7x
Statcap : 225
Not: Abydos sunucusu "Mondain's Legacy" sürümünü önermektedir.

Bağlantı programı hakkında bilgilendirme
      Sunucumuzda bağlantı programı olarak sizlere connector girişli client sunacağız.Ayrıca illegal bir program olan "speed" için ise ayrıca önlem almış bulunmaktayız.

Sunucu hakkında kısaca bahsedecek olursak
    Genel itibariyle;
      Abydos sunucusu yepyeni bir oluşumun içine girmiş ve Ultima Online dünyasında sadeliğinden uzaklaşmamış fakat bir o kadarda yenilikçi bir kadro yapısına sahiptir.

Ad Soyad :
E-mail :
Doğum Tarihi :
Referanslarınız :
Başvuru yapmak istediğiniz bölüm :
Günlük aktif olma süreniz :
Neden Abydos? ve Abydos sunucusu hakkınızdaki görüş/düşünceleriniz :
Eklemek istedikleriniz :

Abydos dünyasından resimler
Britain başlangıç

Britain Banka

Britain Mage

Britain Mezar

Cove

Kararık Orman - YENİ

Qualinesti - YENİ

Genel Etkinlik Alanı

Pvp alanları

Zar alanı

Sunucuda bulunan başlıca oyun dinamikleri;
* Valilik sistemi
    Bu sistem tamamiyle ev sistemi ile entegre edilmiştir.Amacımız sunucuda kurulucak olan evlerin oyun içi destek ekibine ihtiyaç duymadan kurulum belgesini Britain şehir valisine götürüp (eğerki düzgün kurulum yapılmışsa) onaylatarak evini kullanılabilir hale getirebilecektir.

* Şehir Muhafız sistemi
      Britain şehrinde bulunan şehir muhafızları şehir işgallerinde önemli bir rol oynamaktadır.Kısaca belirtmek gerekirse
PK grubunda bulunanlar dışardan muhafızlara saldırabilecek ve hatta öldürebileceklerdir.Şehir muhafızları öldükleri takdirde 20dk. ile 45dk. aralığında Britain şehri koruma altından kalkacak ve böylece oyuncular kendiliğinden bir nevi bu şekilde etkinlik düzenleyebileceklerdir.
      Sistem kazancı : Oyun içi görevlileri bu konumda deaktif oluyor ve oyuncular kendi içlerinde yetkililere gerek kalmadan bir nebze etkinlik düzenleyebilmektedir.

* Centaur sistemi
      Centaurlar sunucuda mishakal tanrıçasının yarı at yarı insan bedenine hapsettiği yaratık türleridir.Mishakal tanrıçası iyilik ve şifa tanrıçası tarafından Büyük Megatron savaşında ele geçirilen kötü ruhlu savaşçı ve büyücüleri kara zindanlarına hapseder ve 100 yıl sonra Britain halkına hizmet etmesi için onları ibranice sözleriyle söylediği "Inception" büyüsüyle şuan bulundukları konuma getirir.
Hizmet yönü : Oyuncu savaş yetenek gelişimi

Geliştirilen ve sunucuda oyun dinamiği haline getirilen başlıca sistemler;
Mishakal sistemi
Ayin sistemi
Ticaret sistemi
Pin sistemi
Ev vendor sistemi & Pazar vendor sistemi (Bu ikisi arasında sunucu içerisinde ve forumlarda yapılacak anket ile karar verilecektir.)

Abydos Yönetim

Bu konu Sydney tarafından düzenlendi(2013-08-31 11:32, 10 yıl önce)
Devamlı olması temennisiyle hayırlı olsun...
Teşekkürler...
Expert
34.0001
umut verici...
başarılar.
Hayırlı olsun başarılar
Teşekkürler...
@Computer_Man
Malesef siteye herhangi bir dosya henüz koymadık.Konu başlığındanda belirttiğim gibi sadece konu "Abydos [Tanıtım]"'dır.
@Computer_Man

Sunucu alt yapısı "Power Play" tabanlıdır.Acaba mantıktan kastığınız nedir? veya hangi mantıktan bahsediyorsunuz daha açık olabilirseniz size yardımcı olabilirim.Sunucuda T2A'nın stabil sabit bineklerinden başka ek olarak düşündüğümüz "Camel" gelecektir.Binek resimlerine şuan için gerek olmadığını düşünüyorum o yüzden forumlara koymadım.Sunucu hakkında daha detaylı bilgi önümüzdeki günlerde konu güncellenerek karşınıza gelecektir.Ozaman daha iyi anlıyabileceğinizi umuyorum.
Bizim playerımızı tatmin etmen lazım, bu işler öyle basit değil mesela binek tek atmalı, katana 50 hit silmeli sen bunlardan bahset bakalım.

Başarılar 1 nebze katkı yaptığınız için teşekkürler.
Yeni alanlar ilgimi çekti başarılar
@Superadministratours Yorumunuz için teşekkür ederim.

@Uo_Meadhros Teşekkürler.
Silindi
Members
1.5
Başarılar.
Teşekkürler Luciana
Başarılar Dilerim.. Serveriniz Umarım Uzun Soluklu ve Kalıcı Elit Serverlardan Birtanesi Olur.. Şuan Boşta Olduğumdan Dolayı Ben Başlamak İstiyorum Şahsen, Fakat Açılış Tarihi Net mi Şuanda ?
Evet sunucuyu tercih edicek oyuncular için kafalarında soru işareti bırakmamak adına açılış tarihimizi 27 Eylül 2013 tarihi olarak belirledik.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.