[h6]Sistemlerin Son Hali Düzenip foruma Eklenecektir

ASREDAN UO YENİ HEYECAN

ULTİMA ONLİNE NEDİR ?

Ultima Online (uo), Osi (Origin Systems inc) tarafından Ultima adlı oyun serisinin devamı niteliğinde 25 Eylül 1997 yılında çıkartılmış EA Games'e ait bir MMORPG oyunudur.

Oyun, büyünün ve canavarların hakimiyetindeki Ultima evreninde geçmektedir. Siz ve diğer oynayıcılar bu evrende yaşayan insanlarsınız. Bazen kendi aranızda bazense birlik olup güçlü yaratıklara karşı savaşırsınız.

Ultima Online'ın diğer oyunlardan farkı; içerisinde barındırdığı sayısız sistemleriyle sizi yıllarca kendisine hayran bırakabilmesidir.

ASREDAN UO'NUN FARKI NEDİR ?
Bir çok server da her şey aynı klasik ve bir yerden sonra sıkmaktadır Asredan UO yeni sistemler yeni yaratıklar yeni eşyalar yeni binekler birçok görevin olduğu bir çok dungeonun olduğu 5 farklı harita veya dünya diyebileceğimiz yer mevcuttur. Hiç bir serverda tatmadığınız zevki size tattırmak için yapılmıştır. Oyunda gmleri tanrı olarak düşüne bilirsiniz size görevler verebilir verdiği görev içinde ödül verebilir etkinliklerde size yardım edebilir görevler hakkında bilgi verebilir asredan uo rol üstüne kurulu olduğu için birçok sistem çok eğlencelidir bazı sistemleri mantığa göre ayarlanmıştır oyunu oynarken oyunun içindeymiş gibi hissetmenizi sağlar asredan uo böyle bir şeydir.

SUNUCU TÜRÜ ( ROLE PLAY )

SUNUCU ( KAPALI )

SEVİYE ( ORTA DERECE )

GÜVENLİK ( MAXİMUM OLUCAK )

STATÇAP ( 325 )

SKİLLÇAP ( 800 )

STAFF KADROSU BOŞTUR ALIM OLUCAKTIR DÜŞÜNENLER İLETİŞİME GEÇEBİLİR.

https://www.facebook.com/tayfungner?ref=tn_tnmn

[email protected]

YADA DEVDEN MESAJ ATIN.

YENİ EKLENEN

ETKİNLİKLER

SPELLS,BÜYÜLER
SİSTEMLER

ALANLAR

DÜNYA HARİTALARI

MESLEKLER

BONUSLAR
[/h6]

Bu konu tayfun12 tarafından düzenlendi(2014-07-25 13:54, 9 yıl önce)
Doktor bune?
rp server tanıtım.
başarılar
i like it
Kesin tutacak projelerden birisi başarılar kardeşim.
Gerçekten beğendim başarılar dilerim
teşekkür ederim daha düzenleyecegim ve ekleyecegim geliştirecegim şeyler mevcut tamamen bitince uzun süre açık kalacak bir server olmasını istiyorum world vs script tek başına zor olsada ugraşıyorum :)
Başarılar dilerim.Güzel bir çalışma olmuş.
başarılar için teşekkür ederim ama çalışmam daha bitmedi :) gelişirecegim zamanla sistemlerin hepsinin full inglizce halini yapmayı düşünüyorum böylelikle yabancı playerler çekebilirim belkide nasıl olur acaba ?
güzel bir çalışmaya benziyor başarılar dilerim. açılacagı zamanı bekliyorum :)
Novice
-0.500001
Guzel bir calısma olmus umarım emeginizin karsılıgını alırsınız
magzem ne demek ? malzeme mi demek ?
ya bazı şeyleri yanlış yazmış olabilirim özür dilerim düzelticem zamanla :)

-teşekkür ederim Nowanka
tayfun12 : ya bazı şeyleri yanlış yazmış olabilirim özür dilerim düzelticem zamanla :)

-teşekkür ederim Nowanka

:D olabilir yanlış yazmışsındır sıkıntı değil dostum , ben sadece oyunla ilişkimi keseli 10 yıl olduda anıları tazelemek için girdim kendime sphere kurdum takılıyorum :)

acaba dedim yıllar oldu ya bakmayalı yeni terimlermi çıktı falan :D o yüzden sordum.
hayırlı olsun bu arada serverin.

amma zor ama ya server kurmak :D hiç bilmeden bide. spawn bile kuramadım svde bi mageshop ve ben varım :D bi ara desteğini bekliyorum :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.