Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Başlıkta belirtiğim gibi yeni bir aile kurmak istiyorum.Bunun için sağlam ve skeypli adamlara ihtiyaçım var.Daha önceden aile değilde arkadaşlarla acti atardık artık bunu bir aileye kurmanın zamanı geldiğini düşünüyorum.Bunun içinde buraya konu acma ihtiyacı duydum.İlk önce ailede olan arkadaşlarımız için şunlar gerekir sadece;
1-Hiç bir şekilde ailedeki insana küfür edilmicek ciddi olarak anlık olabilir fakat uzatılmıcak aile dışı herkese sövebilirsiniz sorun yok.
2-Skeyp Kesinlikle şarttır mic de aynı şekilde.
3-Birlikte hareket edilcektir.Şuan oynadığımız sunucu Evaluatedir.Orada oynamaya devam edilcektir.
4-İtem acı diye tabir ettiğimiz şey yani her gördüğünü istemicektir örnek:Kanka şunu versene 5dk böyle dicek adam gelmesin.
5-Olayları uzatıp benmi omu demicek adam.
6-Seri oynıyabilen acil durumları anlayıp gate acıcak,duvar atıcak,rel por atıcak adam.
7-İtem kasmaktan hiç bir zaman bıkmıcaktır.
Bu saydığım 7 maddeye uyan arkadaşlar okcu_Sanchez adlı skeypimi eklesinler.
Güildimiz ismi The Revolution dur.Soy ismimiz ise daha belirlenmeyip ortak bir kararla herkes sonuna koyucaktır.
D.N:Benim yaşım 17 olup.Aileye 15 yaş ve üzeri herkesi beklerim.
Türkce okulu

Ailenize katıla bilirmiyim

2-Skeyp Kesinlikle şarttır mic de aynı şekilde.
Rol: Orada şunu belirtmek istiyorum bazı adamlarda skeyp yüklü fakat konuşamıyor bunu kast ederek söylenmiş bir şeydir+Ben burada cok ciddi bir iş yapmıyorum eğlenceme bakıyorum böyle ufak detaylara bakıpta eğlencemizi bozmıyalım.
#DirenTürkçe
1-Hiç bir şekilde ailedeki insana küfür edilmicek ciddi olarak anlık olabilir fakat uzatılmıcak aile dışı herkese sövebilirsiniz sorun yok.

Sırf küfürleriniz yüzünden Evaluate adlı sunucuda 2 kere charınız blocklanmıştır.
Yanlış saymışın yanlış hatırlamıyorsam 6 ydı.Son defa banlandığımda bana af gelmişti Allahtan.
Ama senin açtığın ve kapattığın sunucu sayısı bundan fazlaydı sanırsam bitane daha yolda milleti skeypde ekliyorsun reklam icin :)
1 Tane sunucu actım ve kapattım şükürler olsun ki adım ückagıtcı editci ye cıkmadı !
Yakında bir sunucu daha acacagım skypede Seni görürsem eger yazarım gel sunucuma diye bu gune kadar kac kere dediysem skypeyi muhabbet sohbet icin kullanırım reklam icin degil veya sizler gibi okuldan kacıp ultima online oynıyarak gelecegını bıtıren cocuklara yüz veren tiplerden degilim sen ilk önce git okuldan kacıp sınıfta kaldıgın yılların hesabını ver :) cok arıyacaksın bu günleri
Ya beni tanıyor gibi yazıyorsunda ben anadolu lisesinde okuyup puan ortalamam 65 ile geciyorum sınıfı Şuan lise 3 gectim.Ve sorumsuz doğrudan sınıfı gec mişim.Benim geleceğimi yazmak burada kimseye düşmez.:)Bence sen bir doktora filen git cocukluğunuza inin ne lazım cocukken bir şey olmuştur veya bunları sen yaşamışındır:)
Abi Skeyp var alır mısın ? :bagirma
Efe en son senle skeype girdiğimizde benim internetimin ip nosunu bulup cökerticektin?Noldu o duyduğun laflar azmı geldi bende daha cok var skeyp de eklisin yani sorun olursa bi mesaj at konuşalım?
Skeyp diyor hala :D Skype o Skype önce kullandığın programın adını öğren.
Ee sen adamlıktan bahsediyorsun ama sen değilsin?Halen şu forumlarda mesaj atmayı nasıl becerebiliyorsun milletin serverina 3-5 kuruş icin saldırıyorsun yani nasıl bir duygudur bu anlamış değilim?Bu arada güzel laf ceviriyorsun ama hic ağızın acılmıyor skeypede?Bu arada halen internetin çökmesini bekliyorum 2 aydır ne ara çöketiceksin. ?
Novice
-0.500001
Bu konusanın 15 yasında velet olusunu da yazmak bana duser :)
Novice
12.5
6-Seri oynıyabilen acil durumları anlayıp gate acıcak,duvar atıcak,rel por atıcak adam.

Güzel madde =)
Nowanka : Bu konusanın 15 yasında velet olusunu da yazmak bana duser :)
Bak konun altına ne yazmışım 17 yazıyor :).+ Şu ultimada yaş muhabetini hiç anlamış değilim yaşla ne oluyor?.
Mortal en önemli maddelerden biri o :).

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.