Gençler herkeze bi kötü bi iyi haberim var.

Kötü Haber... Ayağımı kırdım :(((

İyi Haber.... canım çok sıkılıyor uo oynucak sw arıyorum. Piyasadan uzak kaldığım için tavsiyeleriniz bekliyorum. PM gönderebilirsiniz. Lütfen SW'ler hakkında orası çok dandik berbat hile edit gibi yorumlar yapmayım kötüyse eğer PM ile bilgilendirin kimsenin kalbi kırılmasın üzülmesin. Özellikle Aile Guild vs olan bi sw varsa sevinirim :)))
geçmiş olsun...

uodemise.com
dot.gen.tr
uosecondage.com

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2012-09-27 17:41, 11 yıl önce)
https://www.dot.gen.tr/ sabaha karşı 4-5te bile 50 online oluyor, gel sen de gel :)
dot gir bilader gerçekten iyi sunucu
Novice
12.5
Yalnız size sistem yaramaz alın bunu diyerek açılan bir server bu kadar tutması çok düşündürücü bir olay.

Tavsiye olayına gelirsek DOT sunucusunda yeterli seviyede oyuncu olduğu için ilk başta oraya bakmalısın.
Mert evlendin yakında çocuğun olacak hala ultima diyorsun arkadaş..! Hadi Lokmanıda çağıralım action atalım :D
geçmiş olsun
Geçmiş olsun abi öncelikle,

2. olarak dot'da oynuyorum bende tavsiye ederim
Tymaron : Mert evlendin yakında çocuğun olacak hala ultima diyorsun arkadaş..! Hadi Lokmanıda çağıralım action atalım :D

Zuhauahsudha huylu huyundan vazgeçmio bro napcan :D:D çağır istediğini ben varım :D
oo geçmiş olsun, fark etmedim ayak olayını .
Expert
34.0001
geçmiş olsun hacı
Evaluate diyorm. Geçmiş olsun Soma'dan sevgiler, sen beni tanımazsn ama ben ve tayfam seni seviyoruz :)
Dot iyidir yabancı arıyorsan Rel Por derim ^^
Tymaron : Mert evlendin yakında çocuğun olacak hala ultima diyorsun arkadaş..! Hadi Lokmanıda çağıralım action atalım :D

Ben de evlendim üstüne bir de eşime öğretiyorum oyunu :)
Arkadaşlar own.curtis'in yazdığı mesajlarla kendisinin bir alakası yoktur. Hesabına girmişler, nasıl oluyorsa. Büyük ihtimal u-s'nin bir açığı var ve o açıkla birlikte, çoğu hesaba giriş yapılıp, dot'u övüyorlar. Bahrok'ta da aynısı oldu. Ayrıca own.curtis öz abimdir, uo ile ilişkisi yok, çok eskiden vardı.

Not Edit: 08-13 01:30 : Ultima Online / Gündem / kilit. En son gönderdiği mesaj budur, bundan sonrakiler hep hesabı çalan kişiye aittir.

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2012-09-27 21:42, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.