Yorum yapan herkese teşekkürler arkadaşlar. Şimdiden birileri topa tutmaya başladığına göre güzel şeyler başaracağımıza dahada emin oldum :) Doğru yolda olduğumuzu anlamamızı sağlıyorsunuz sağolun. Burada ona buna laf atacağınıza kendiniz güzel işler yapın bizde tebrik edelim. Alt tarafı bir oyun. Şu şöyle yapmıştı, bu böyle yapmıştı falan takılmayın bu kadar. Gerçi sizde haklısnız bu platformlarda olmasa ne yaparsınız bilmiyorum. Dediğim gibi benden sadece iyi niyetli bir öneri boş vaktinizi daha iyi değerlendirin.

jimmy_ariance : Çok fazla cazip gelici bir şey göremedim fakat yine de açıldığında bir girip bakmayı düşünüyorum açıkcası.

Şimdiden başarılar

Sade bir sunucu yapısı oluşturmak istedik. Gereksiz sistemlerden uzak durduk. Bu sebeple size cazip gelmemiş olabilir çünkü kimisi farklılıkları sever kimisi sadelikten hoşlanır. Biz genede herkese hitap etmeye çalışıyoruz. Oyuncuların isteklerini göz önünde tutarak düzenlemeler yapıyoruz. Açıldığında denersiniz seveceğinize inanıyoruz. Teşekkür ederiz.
Hayırlısı olsun
dwarf : Hayırlısı olsun

Teşekkür ederiz.
kendinizi neden komik duruma dusuruyorsuzn kac gundur burda tarih vermissinz kayit sistemi son dakkaya birakiliyor onu gectm foruma konu aciyorum herhangi bi kufur hakaret yok konumu siliyorsunuz sizden hic birsey olmaz
Akheron Ultima Online sunucusu aktif edilmiştir. Kayıt sistemi açılmış ve bağlantı proğramı siteye eklenmiştir.
burda oynucaklara allah akil fikir versin bukdr amatörce acilmis bir server ilk defa görüyorum
Bir connector bile kuramadınız diye daha sunucuya girmeden karalamaya başladınız. Başından beri amacınızda buydu zaten. Ancak seni bu üslubunla ne biz nede başkaları dikkate alır. Sunucuda kimseyi zorla oynatmıyoruz. Yolunuz açık olsun.

Bu konu Amesron tarafından düzenlendi(2015-02-09 01:54, 9 yıl önce)
Kell :
ames:
Üstelik açtığımız ilk sunucu daha önceden böyle bir girişimimizde yok.

senin ilk olabilir, kadro yine yeni yenidenci kaynıyor. haha.

scriptlerimiz çalındı diye de ağlanılacak mı? o kısmı çok seviyorum ben.
Tipik KELLLllllLLLLllLll yorumu bu adama üzülüyom :(

Sunucuda gerçekleştirilen ilk zar turnuvasını yapmış bulunmaktayız.

Kısa süreyle açık kalacak Young Arena'da oyuncularımız yetenek geliştirmeye devam ediyor.
Serverda stafflar playerlarla ilgileniyor bildirilen hatalar kısa sürede çözülüyor
Bakalim deneyecegiz ... ya kasip skillerimiz bosa gidecek yada guzel bir sekilde devam edecek hayirli olsun..
azeros : Bakalim deneyecegiz ... ya kasip skillerimiz bosa gidecek yada guzel bir sekilde devam edecek hayirli olsun..

Emekleriniz boşa gitmeyecek endişeniz olmasın. Bizlerde güzel bir şekilde devam etmesini diliyoruz :)
Başarılar dilerim , skillcap 8x olunca dengeler sağlanıyor demişssiniz ama bence aksine dengeleri bozar 8x.

Umarım istediğiniz başarıya ulaşırsınız.
Girip oynamaya değer bir server deneyin!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.