Akheron Ultima Online Shard

www.akheronuo.com

Sunucu 08.02.2015 tarihinde aktif edilmiştir.

Akheron Ultima Online Hakkında

Öncelikle bütün Ultima Online camiasına merhaba! Akheron Ultima Online sunucusu çok yakında sizlerle birlikte olacak ve oyuncularına yıllar öncesinde ki sade Ultima Online keyfini ve kalitesini tekrar yaşatacak.

Malum günümüzde ticarethaneye dönen, oyuncu kayıran, para karşılığında veya parasız edit basan, bir kaç aylık ego tatmini için açılan, oyuncuların ne istediklerini dikkate almayıp serverı kendi keyfine göre gereksiz binekler, itemler, saçma sapan sistemlerle dolduran ve insanları oyundan soğutan aynı zamanda oyunda ki hatalarla ilgilenmeyip oyuncuları verdiği emeklere pişman eden bir çok sunucu var.

Bizler de bütün oyuncular gibi bu durumdan oldukça rahatsızız. Bu sebeple uzun süredir üzerinde çalıştığımız Akheron fikri ortaya çıkmış oldu. En iyisini yapabilmek için uğraşıyoruz ve buna devam edeceğiz.

Neden Akheron?

Çünkü Akheron, oyuncularına kaliteli ve eğlenceli bir oyun sistemi oluşturmuş, özgün ve sade bir ultima online sunucusudur. Uzun yıllardan beri Ultima Online oynamış ve geliştirmeye çalışmış deneyimli ve ilgili yetkili kadrosuyla oyuncularımıza gerçek ultima online keyfini yaşatmayı hedeflemektedir. Bir takım sunuculardaki standart sorunlar giderilmiş, sistemler en iyi derecede geliştirilmiş ve kendine özgü sistemleriyle Ultima Online’a yeni bir boyut kazandırmıştır. Ayrıca yüksek makina ve teknik özellikleriyle oyuncularına tamamiyle rahat bir oyun deneyimi garantilemektedir. Akheron iyileştirilmiş pvp dengeleriyle, geliştirilmiş craft sistemleriyle, yapılan farklı ve eğlenceli etkinliklerle ve sürükleyici oyun hikayesiyle Türkiye’nin en iyi Ultima Online sunucusu olmak için hazırlanmıştır. Çok daha fazlasını öğrenebilmeniz için sizi de Akheron’un fantastik dünyasında yerinizi almanız için davet ediyoruz.

Sunucu Bilgileri

Emulator: Sphere
Version: 0.56b Nightly
Sunucu Türü: Role Play/Power Play
Skillcap: 800.0
Statcap: 225
PH: 15 gün süreyle %100 açık.
Harita: Sosaria

İnternet Sitesi
Forumlar
Hakkımızda
Yetkili Kadrosu
Kayıt Ol
Dosyalar
Bize ulaşın

Sistemler

Aile Sistemi

Vendor Sistemi

Ev Sistemi

Guild Sistemi

Hazine Sistemi

Spawn Sistemi

Avcılık Sistemi

Yumurta Sistemi

Takı Sistemi

Duello Sistemi

Bonuslar

Sunucu hazırlıkları devam etmektedir. Detaylı bilgiler yakında eklenecektir. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Bu konu Amesron tarafından düzenlendi(2015-02-10 07:10, 9 yıl önce)
umarım kalıcı olur başarılar.Ama websitedeki müzigi kaldırın korktum :D
Cesaj : umarım kalıcı olur başarılar.Ama websitedeki müzigi kaldırın korktum :D

Bizimde hedefimiz bu yönde teşekkür ederiz.

Müzik bildiğimiz stonesin değişik bir versiyonu sadece korkmaya gerek yok :D
Başarılar dilerim. Güzel bir Server olucaga benziyor.
callejon : Başarılar dilerim. Güzel bir Server olucaga benziyor.

Amacımız Ultima Online'ın özünden uzaklaşmamış sade bir sunucu dizayn etmek. Güzel olacağına emin olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.
Sevdiğim insanlardan birisi Amesron başarılar.
Başarılar.Dilediğiniz gibi olur inş.
Alien : Sevdiğim insanlardan birisi Amesron başarılar.

Teşekkür ederim Alien. Uzun zaman sonra seni tekrar görmek güzel :)

Elhamra. : Başarılar.Dilediğiniz gibi olur inş.

Teşekkür ederiz.
Expert
34.0001
https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/sunucular/bot-sunucular-icin-ultim-q47665

bu tarz şeyler görecek miyiz? patlamış mısırı hazırlıyım mı?
Kell : https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/sunucular/bot-sunucular-icin-ultim-q47665

bu tarz şeyler görecek miyiz? patlamış mısırı hazırlıyım mı?

Daha açılışını bile yapmamış bir sunucuya bunu yazmanın mantığı nedir merak ettim. Sunucu açık olsa ilk günden online 100 playerı görsek sende oyuna girip kimseyi göremediğini söylesen hadi neyse derim. Üstelik açtığımız ilk sunucu daha önceden böyle bir girişimimizde yok. Nasıl olumsuz bir yorum yapabilirim diye düşünüp bunumu buldun? Yada başka sunuculara gönderme yapıyorsunda bizim başlığa yazma gereğimi duydun anlamadım. Ancak sen genede patlamış mısırını hazırla bizim için boşa gider ama açar bir iki film izlersin. Boş vaktini daha yararlı harcarsın.
Yetkili KadrosuŞubat 1st, 2015

Afronola

Amesron

Ra

Afronola

Ben bu senaryoyu bir yerden hatırlıyorum ljshdfs.
Novice
-0.500001
ra evadan kovulup buraya mı geldın
eskiden gelen biraz elit bir çevre vardı. hoş Amesron'u zamanında hiç sevmezdim, şimdi belki değişmiştir karakter olarak da denemeye değer bir server kadrosu görüyorum ben.

aman millete cevap verirken atarlı apaçi gibi olmaktan kaçının lütfen. kendi işinize bakın. bir de ddoslara karşı sağlama alın serverı açmadan, sonra lagden gelen yeni oyuncunuz da kaçmasın. başarılar, bekleyelim bakalım.
Çok fazla cazip gelici bir şey göremedim fakat yine de açıldığında bir girip bakmayı düşünüyorum açıkcası.

Şimdiden başarılar
Expert
34.0001
ames:
Üstelik açtığımız ilk sunucu daha önceden böyle bir girişimimizde yok.

senin ilk olabilir, kadro yine yeni yenidenci kaynıyor. haha.

scriptlerimiz çalındı diye de ağlanılacak mı? o kısmı çok seviyorum ben.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.