Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Özel kitap, site vs gibi işlerde the koymaya gerek yoktur yazacaktımda unutmuşuz :D

Nese başarılar s,zlere
beğenmedim çoluk çocuk işi gibi herşey

Bu konu blackblo tarafından düzenlendi(2015-05-17 01:51, 8 yıl önce)
Neophyte
26.6001
Web tasarımınızı beğendiğimi söyleyemem,
Başarılar : )
Siteyi gördüm çıktım
geldim gördüm görmez olaydım gidiyorum aha gittim :D
web siteniz gerçekten kötü başarılar
siteyi yapmaya zorlamasaydınız kendinizi daha iyimiş bi index atıp connectör link verseniz daha iyi olurmuş

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2015-05-17 16:20, 8 yıl önce)
-BuRN- : siteyi yapmaya zorlamasaydınız kendinizi daha iyimiş bi index atıp connectör link verseniz daha iyi olurmuş amk

Eleştiriler illaki olacak, fakat; rencide etmeden aşağılama olmadan güzel bir üslupla olursa daha güzel olur.
Evet belki web sitesi dört dörtlük değil ancak, site olmadan da oynana bilinir! sanki sitenin güzelliği olmadan oynanmıyor!...
Oynayacaksa birileri girer oyuna skil kasar ortamı görür ilgi var mı?, alaka var mı?, edit olacak gibi bir görüntü var mı?, sistemleri tatmin ediyor mu? oyun içerisindeki görsellik az da olsa önemli! ama, bütün bunlardan önce kalıcı bir server olabilecek kadar umut veriyor mu? ona bakmak lazım ardından web sitesi vb. gibi basit konuları gündem edelim bence...
Members
14.4
Sitede sizin kalitenizi belli eder. O kadar edebiyat yapmaya gerek yoktu. Aklamaya çalışmışsın ama olmamış.
'Uur : Sitede sizin kalitenizi belli eder. O kadar edebiyat yapmaya gerek yoktu. Aklamaya çalışmışsın ama olmamış.

Aklamaya çalıştığımı düşünüyorsan ne ala, aklamak bir kusur değil! Ne kabahat işlemişler'de aklayayım?, veya size ne zararları var da karalamaya çalışıyorsunuz? derim!..
Edebiyat yaptığımı da nereden çıkardın?, hem edebiyat yapıyorsam bile seni neden incitti? edebiyatımı sevmiyorsan yanıt verme!, amacın ne senin?
Members
14.4
Sitede sizin kalitenizi belli eder. Buna neden birşey yazmadın?
Millet bi açık buluyo ya hemen saldırın yakışmaz böyle yardım edebilcek varsa yardım etsin.Başarılar Arise.
'Uur : Sitede sizin kalitenizi belli eder. Buna neden birşey yazmadın?

Kendince haklısın: Çünkü, site güzel olunca;
Tövbe yarabbim:)))
-Daha iyi pvp yapılır.
-Çok güzel yaratık kesilir.
-Kolay skill kasılır.
-Hatta çantanda güzel bir Web sitesi olmayınca Runebook, Spellbook çalışmıyormuş.

'Uur : Sitede sizin kalitenizi belli eder. O kadar edebiyat yapmaya gerek yoktu. Aklamaya çalışmışsın ama olmamış.
Bu arada edebiyat yapmama sebep ise edebi olmayan yaklaşımlardır.

Yukarıda moderator (@Ghlahn) arkadaşımız gayet makul bir biçimde web sitesini beğenmediğini belirtip, ardından başarılar dilemiş, yani Arise From Dead ilgilisi arkadaşlar illaki dikkate alırlar şahsen ben olsam önemserim,

Şunu da belirteyim de! yaklaşık 15-16 senedir bu oyunla ilgileniyorum, 2006 senesinden beri de Ultima Strike forumunda bulunuyorum genelde çevrimiçi olmuşumdur ve genelde hiç bir Server'i savunmam veya karalamam'da dolayısıyla Arise From Dead adlı oyunun ne sahibini tanırım ne de ilgim alakam vardır!
Şimdi gelelim sana, sevgili @Uur kardeşim!
Yazmış olduğun her iki postunda da adamlara başarılar dilemen gerekirken, tutmuş öküz altında buzağı arıyorsun yaw be kardeş iyi niyetli olduğundan endişe etmeye başladım nedir senin bu takıntın?. Anlamış değilim doğrusu:)
sözde herkes ultima gelişsin istiyor,bütün tanıtım konularına başka serverların sahipleri olumsuz yorum atmış.UO biter tabi
FreeMan :
'Uur : Sitede sizin kalitenizi belli eder. Buna neden birşey yazmadın?

Kendince haklısın: Çünkü, site güzel olunca;
Tövbe yarabbim:)))
-Daha iyi pvp yapılır.
-Çok güzel yaratık kesilir.
-Kolay skill kasılır.
-Hatta çantanda güzel bir Web sitesi olmayınca Runebook, Spellbook çalışmıyormuş.

hayatımda bukadar saçma bir açıklama görmedim.ALLAHTAN ŞİFA DİLİYORUM FREEMAN.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.