Asylum Uo Pvp Shard

Sunucu Özellikleri:

Sunucu : Player versus player (PVP)
Online Player : /300
Connector :G-Defender
Web:http ://www.asylumuo.net
Dosyalar :://http:asylumuo.net/dosyalar/
Forum:https://asylumuo.net/forum

Bonuslar

Bleeding : Rakibinizin vücudunda ölümcül yara açmanızı sağlar. Bu hasarı alan rakibinizin hitsi her 6 saniyede bir düşüş gösterir.
Bleeding Bonusunu sadece Swordmanship ve Tactics skill’iniz 98.00 üzeri ise kullanabilirsiniz.

Disarm : Wrestling yeteneğine sahip oyuncuların rakiplerinin ellerinde tuttukları silahları çantalarında düşürme yetenekleridir. Çantaya düşen silahın şarjı silinir.
Disarm Bonusu için oyun içerisinde .disarm yazmanız gerekmektedir. Wrestling yeteneğiniz 98.00 ve üzeri olamalıdır.

Meditation : Eğer Medidation skill’iniz 100 ise attığınız büyülerin tükettiği mana oranı %50 oranda düşer. Bir komut yazmanız gerekmez Sistem otomatik olarak çalışmaktadır.

Paradarbe : Rakibinizi belirli bir süre hareketsiz kılarsınız. Bu süre içinde herhangi bir hasar alan rakip paradarbe durumundan çıkar. Fencing karakterlere ait bir bonustur. Herhangibir komut yazmanız gerekmez sistem otomatik olarak çalışır.
Fencing ve Tactics Skill’iniz 98.00 veya üzeri ise bu bonustan yararlanırsınız.

Dismount : Tek el silahlara (Bardiche Halberd spear black staff) ait bir bonustur. Rakibiniz eğer binek üzerinde ise bineğinden düşebilir.
Bu bonus için herhangibir komut yazmanız gerekmez sistem otomatik çalışır.

Set Parçalama : Tek el mace fighting silahlarının özelliğidir.Rakibinizin zırhına %10 ihtimalle random olarak hasar verecektir.
Mace Fighting yeteneğinizin 98.00 ve üzeri olması gerekmektedir. Sistem otomatik olarak çalışır herhangibir komut yazmanıza gerek yoktur.

Stam Shoot : Rakibinizin Stam’ını belirli bir oranda düşüren bonustur. Tüm Mace Fighting class’ına ait silahlar stam düşürebilirler.
Sistem otomatik olarak çalışmaktadır herhangibir komut yazmanıza gerek yoktur.

Stun : Wresling yeteneğine sahip oyuncuların kullanabilecekleri bir bonustur ( Arms Lore da gereklidir.). Rakibinizi belirli bir saniye hareketsiz bırakır bu süre içerisinde rakibiniz ilave bir hasar alırsa stun etkisi bozulur .stun komutu ile sistemi aktif edebilirsiniz.

Aktif Etkinlikler

Gm Topuk Yarışması
Gm Topuk yarışması gün içersinde değişik zaman dilimlerinde başlar. Bu yarışmada Npc
tarafından en son öldürülen arkadaşımız birinci olmuş olur ve ödülü otomatik olarak
çantasına düşer.

Explosion Yarışması
Özel olarak ayarlanmış bi alanda herkez tek başına hayatta kalma mücadelesi vermektedir.
Çantanıza koyulan explosion potionlarla karşınızdakileri öldurmeye çalışırsınız.
Son hayatta kalmayı başaran ödülü kazanır.

Bilgi Yarışması
Otomatik olarak başlatılır. Yarışma başladığı anda safe alanda bulunan bütün clientlere
msj şeklinde gider. Sorulan sorulara doğru cevabı veren ilk kişi yarışmayı kazanır.

Quest
Boş bulunan bir dungeon' da herkes iblisi avlamaya çalışır. Quest esnasında oyuncular
birbirlerine zarar veremez. Quest Npc'si öldüğü andan itibaren katılan her oyuncu
loot atabilir.

Deatmatch Yarışması
Bu yarışmada herkes birbirine zarar vererek rakiplerini yarışma dışı bırakmaya çalışır.
En sona kalan oyuncu yarışmayı kazanmış olur.

Zar Yarışması
Şansı olanın kazandığı bir yarışmadır. Herkes sırayla zar'ın olduğu yere çekilir ve
zarlar atılır büyük zar atan oyuncu tur atlar. En son turda büyük zar atan oyuncu
yarışmayı kazanır.

PVP Turnuvaları
Turnuvalar 1vs1, 2vs2, 3vs3 ve isteğe göre daha fazla olarak düzenlenebilir. En iyi
olan oyuncunun kazanacağı bir turnuvadır. Turnuvalar klassman olarak yapılcaktır.

Sistemler

Aile Sistemi

Binek Res Sistemi

Görev Sistemi

Guild Siralama

Player Siralama

Kafa Sallandirma Sistemi

Uni Heal Sistemi

Upgrade Sistemi

Market Sistemi

Duello Sistemi

Oyundan Görüntüler

Safe Alan

Asylum Uo Bekleriz...

Bu konu RespectFull tarafından düzenlendi(2012-10-15 05:39, 11 yıl önce)
Tekrar başarılar apo & burak :D
Teşekkürler
Hayırlısı Olsun Başarılar Dilerim Fakat Ben Bu Alanları Bir Yerden Hatırlıyor Gibiyim Acaba Satın Mı Aldınız ?
Evet Satin Aldim
Haklı Olabilirsin Cogu Konuda Yanliz Buglar Fixlendi biliyorum cogunu Kapattik Siteye Gelince Benim Pek Vaktim Olmadigindan İlgilenemiyorum Bu Duzelmicek Anlamina gelmiyor Hergun Ustune + Koymaya Calisacagim Tesekkürler bilgilerin İcin.
Rıdvan bey'de bu proje de mi ? Yoksa yanlızmısınız ?
Banned
-3
başarılar
Nelph : Öncelikle satın aldığın pack toplama bir pack ve hepsi elimde mevcut ve hepsı birbirinden buglı sana kafadan silmen gerekenleri söyliyim yoksa sorun yaşarsın.

Duello sistemini direk sil sphere'yi dondurmakta olan bir çok bugı mevcut.
Bilgi yarışma scriptinide direk sil at çünkü bir playera soru sorma dialogu açılıp soru sorabiliyor istediğini yazabiliyor.
Market dialogu zaten systec'e ait kendine ait bir dialog yapmanı tavsiye ederim.

Zaten başka bir sistem göremedim en fazla 2 aylık ömürlüğünüzle size başarılar diliyorum. Umarım sende diğerleri gibi bir bug olupta düzeltemeyince sunucuyu kapatmazsın. Sitenide gözden geçirmelisin boş bir vaktinde hiç birşey doğru düzgün çalışmamakta.Tekrardan başarılar.

Sunucu seninmi bilader buglı muglı adam açıyor size düşmez sil mil diyorsunda napıcaksınız siz adamın sunucusunu
Oyuna girip göz attım evet bug çok fazla var adam innox atıyor yumruk ile vuruyorum in nox yiyiorum işin içinden çıkamadım başarılar.
Serverda herşey pahalı insanların zamananı çalmaktan başka hiç bişi değil... Bi binek 60 m kasması 3 gün sürüyo. Classlar dengesiz. Pek eğlenceli değil sıkılıyorsunuz gece kendi başınıza yapıcak hiç bi aktivite yok.
Awe : Oyuna girip göz attım evet bug çok fazla var adam innox atıyor yumruk ile vuruyorum in nox yiyiorum işin içinden çıkamadım başarılar.

Oran yüzündendir arcanumdada aynı olay var miss bonusu var ise poi yemeniz zaten çok normal miss bonusu yoksa yersiniz ben arcanum oyuncusuyum warlocklar deliriyor bu yüzden mage innox basınca warlock yumruk dalsa bile yiyor nox

Yumruktan poi yiyince bugmu oluyor kaç yıldır olan şeyler bunlar :) sen yapma doğanay
Nerde Eski Oyuncular :) İlk Önce bug'un ne oldugunu Ögrenelim :)
Awe : Oyuna girip göz attım evet bug çok fazla var adam innox atıyor yumruk ile vuruyorum in nox yiyiorum işin içinden çıkamadım başarılar.

6 sene player oynadım sizin ultima bilginizi bilmiyorum ama verdiğiniz öneriyi şu şekilde değerlendirdim. Player acc aldım ve oyuna girdim arkadaşıma duello isteği yolladım bende mouse yoktu arkadaşımda vardı. Laptop pad'i ile oynadığım halde 4 defa atılan poison büyüsünü 3 defa fizzle etmeyi başardım.
genede teşekkurler :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.