Tüm sistemler'e resimli tanıtım eklenmiştir.
Sistemler
osi :
Superadminstratours : Bizim insanımıza sisteme gerek yok bknz şu an açık olan ve hiç bir sunucuyla sistemleri benzemeyen stones sunucusu bile player bulamıyor ki adamlar da 50 tane sistem var .

Başarılar dilerim tanınmış sima iseniz kazanırsınız olay bu .
Stonesdeki sistemler demişşinde evet sistem çokda ama ne kadar kullanışlı bunu denemeden olmuyor. Mesela adamlar şunu yapmış hide stealt 100.0 ise koşabiliyorsun ve 5x clientin verdiği hızlı koşma ile belli bir süre koşabiliyorsun. Hide adama detect yada reveal işlemiyor yani. Böyle düşüncesiz sistemler olursa 50 değil 100 tane sistem olsa neye yarar.

Elysia sunucusuna başarılar.

güncelleneli ay oldu arkadaş o
pupop :
osi :
Superadminstratours : Bizim insanımıza sisteme gerek yok bknz şu an açık olan ve hiç bir sunucuyla sistemleri benzemeyen stones sunucusu bile player bulamıyor ki adamlar da 50 tane sistem var .

Başarılar dilerim tanınmış sima iseniz kazanırsınız olay bu .
Stonesdeki sistemler demişşinde evet sistem çokda ama ne kadar kullanışlı bunu denemeden olmuyor. Mesela adamlar şunu yapmış hide stealt 100.0 ise koşabiliyorsun ve 5x clientin verdiği hızlı koşma ile belli bir süre koşabiliyorsun. Hide adama detect yada reveal işlemiyor yani. Böyle düşüncesiz sistemler olursa 50 değil 100 tane sistem olsa neye yarar.

Elysia sunucusuna başarılar.

güncelleneli ay oldu arkadaş o

Sorunda bu zaten. Anca 2 ay sonra düzeltilmeye çalışıyor. Yani güncellenmiş evet ama zırh ile hide olma , bineğe hide iken binemem vs güncellenmiş :D
Ayrıca https://www.stones.gen.tr/forum/threads/g%C3%BCncellemeler-de%C4%9Fi%C5%9Fiklikler.773/page-3 buraya yazmayada üşeniyorlar gibi.

Neyse cevap vermede adamların tanıtım konusunda konuşmayalım.Stonesin konusunu bul ordan devam ederiz.
Biz öncelikle saygılı bir ortam yaratmaya çalışıyoruz diğer sunucularla kıyaslama yapmıyoruz çünkü onlar kendi işlerine bakıyorlar bizde kendi işlerimize bakıyoruz en çok değer verdiğimiz şey sistemden daha çok saygılı bir ortam yaratmak eskiden olduğu gibi ...
evet elysia da aile olarak başladık oldukça memnunuz...
sistemler gelişiyor
staff ilgili
oyuncu kalitesi ortalamanın oldukça üstünde
denemenizi tavsiye ederim
PP oynayacaksanız güzel bir yer...
Yorumlarınız için teşekkürler.
Yeni site aktif olmuştur.
Server yapım aşamasında yarı yolda bırakıp büyük ayıp ettiğim için özür diler ,başarılarınızın devamını dilerim. Güzel sunucu olmuş. PVP ve Zar alanınızı yeniden düzenlerseniz daha iyi olacağı kanaatindeyim.
Güzel bir wordpress temasının editlenmişi ancak biraz daha renklendirilebilir web site çekici hale getirilebilir diye düşünüyorum bunun yanı sıra hayırlısı olsun uzun süreli sunucu olur umarım aynı zamanda daha öncede açılmıştı değilmi? yanlış hatırlamıyorum
Fream daha önce başka kişiler tarafından açılmış bizde alan adını aldıktan sonra öğrendik fakat açan kişiler ile hiç bir alakamız yoktur.
Siteye yakın bi zamanda istatistiklerde eklenecektir, üstünde çalışmaktayız.
Hayırlısı olsun Yapıcı ve kalıcı olması dileklerimle QND
Oynanabilecek bir PP serveri bulabildim sonunda.
Başarılar dilerim.
Yorumlarınız için teşekkürler.

Çıkan buglardan dolayı sunucumuz 15 Şubat 2012 tarihinde BETA'dan çıkamamıştı.
Eğerki aksilik çıkmazsa sunucumuz 18 Şubat 2012 tarihinde BETA'dan çıkacaktır.
başarılar dilerim
3 günde açılıp 5 günde kapanan sunuculardan biri daha geldi geçti. Yeni projelere yelken açmamanız dileğiyle
Dün gece başka bir sunucudan arkadaş bir link gönderdi de "sucunuzda" herkes son sözü söylüyordu sitede yazılana bakarsak, sürekli tartışma çıkması normal. Sunucu tek kişiye bağlıysa veya birbiri ile anlaşamayan insanlardan oluşuyorsa bunun olacağını en başta görüp düzeltmeye çalışmanız gerekirdi.
Tekrar sunucu açıcaksanız da kadronuzda 1 tane world builder bulundurun, .tile çekmesini yeni öğrenmiş birini değil.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.