Saat 20:00'Da ctf etkinliği yapılacak kaçırmamanız dileğiyle
editing olayları var sanırım mul edit falan sizde o yüzden 100mb client görünce kaçtım direkt bu saatten sonra pek bişey indiresim gelmiyor.Direkt default olarak girmeyi tercih ediyorum :D

Baal olayına gelicek olursak baaL iyi adamdır.Sadece g*tlük yapanlara g*tlük yapacağını düşünüyorum.
Bu akşam saat 20:00'da quest yapılacaktır kaçırmayın.
Başarılar Arkadaşlar...
ulan metehan aiokos senin olduğunu şıp diye anladım yazık ya gelmiş burda serverı destekliyor göya kendiside para vermiş donata almış donataede almora niye göremiyoruz peki ?? güldürme adamı ya..diğer serverlardan nasıl komut yapıp player charınla acti attığını biliriz. Yani burda yetkili olduğun bir serverı kendi accountunla iyi gösterme.
Ama olmadı şimdi :) donatede olmamasının sebebi staff kadrosuyla aldıgımız karar dogrultusunda donate sayfası ve güncelleme sayfası her ay güncellenecek
amaolmadisimdi : ulan metehan aiokos senin olduğunu şıp diye anladım yazık ya gelmiş burda serverı destekliyor göya kendiside para vermiş donata almış donataede almora niye göremiyoruz peki ?? güldürme adamı ya..diğer serverlardan nasıl komut yapıp player charınla acti attığını biliriz. Yani burda yetkili olduğun bir serverı kendi accountunla iyi gösterme.

He aslan parçası he ben aikosum
ahahahahah ulan meteeeeeeeeeee hiç değişmez mi bir insan gargamel sever.
Basarilar Dilerim !
Teşekkürler
Her pazar olan questimize katılmayı unutmayın arkadaşlar
Saat 20:00'da www.elysiumuo.net
Server kapalı site kapalı ??
hacklenmiş duyduğuma göre
Paralı serverlarda hackleniyorsa 3 5 gariban ne yapsın geçmiş olsun açılır nasılsa .
hackelenme sorunu kendi yaptıkları yanlış sonucu olmuş millete güvenmişler
Gecmis olsun.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.