Ne kadar para o kadar köfte paranız yoksa hiçsiniz .Hımm evet kasabilirsiniz tabikide parası olan 1 ayda servet sahibi olurken siz 6 ayda olursunuz .Bu konuda eleştirmiyorum serverı yeterki 2 ay da kapamayın zaten siteye yazmıssınız 1 sene içinde kapanırsa para iadesi yapılacak diye buda mantık dışı sonuçta hiç bir resmi evrak yok fatura yok vermeyedebilirsiniz bize güvenin diyebilirsiniz 10 senedir güveniyoruz hep sonuç aynı :) Zaten o Ba'al gereksizi yüzünden yeterince darbe yedik siz bari adam gibi durun serverın basında
Valla b.k atmak kolay uğramış baştan sona üşenmedim okudum daha iyisini yapabilen varsa buyursun yoksa bi zahmet sussun.
CrazyDream : Valla b.k atmak kolay uğramış baştan sona üşenmedim okudum daha iyisini yapabilen varsa buyursun yoksa bi zahmet sussun.
daha iyisini yapabilen derken script ya da server bazındaysa 2 günlük iş bunlar; yok sistemler bazındaysa beepk apk tarzı serverlar yaklaşık 10 senedir zaten mevcut, yani ortada yapılan birşey yokki daha iyisini yapabilelim :)
hıhı zaten herkes ferrariye biniyo çeşitlilik olması güzel senin dediğin bu tarz birşeye denk geliyor. girişmci olmuşlar desteklemek lazım kösteklemek değil benim inancım bu yönde
CrazyDream : hıhı zaten herkes ferrariye biniyo çeşitlilik olması güzel senin dediğin bu tarz birşeye denk geliyor. girişmci olmuşlar desteklemek lazım kösteklemek değil benim inancım bu yönde
destekliyelim ben köstek olmuyorum zaten sadece senin "daha iyisini yapabilen" sözünün gereksiz olduğunu vurgulamak istedim; sanki ortada birşey varmış gibi script sahiplerini [kimbilir kaçıncı] yüceltmeye gerek yok, yaptıkları '0' bu kadar da açık konuşuyorum sırf bu server için konuşmuyorum şuan Türkiyede bulunan bütün serverlar benim gözümde aynı konumda.
werb sen aç bi server görelim bakalım o zaman :)
hah tam da ben onu demek istiyodum işte "görelim bakalım" mantığıyla sunucu açılmaz :) saol
neyse hadi :) elysium a başarılar diliyim uzatmıyım daha fazla :)
Elysium şuan piyasada olan pvp sunucularından farklı bir yapıya kurulmuştur herhangi sunucuyla karıştırmayın. Keyifli oyunlar dilerim
Tebrikler
Yarışma sistemleri aktif edilmiştir keyifli oyunlar
değişik bir serwer
Pvp istiyorsanız doğru adres burası
Pvm istiyorsanız doğru adres burası
Kesintisiz sunucu.
Bi yenilik falan geldiğinde mesaj yaz bari böyle çok yapmacık oluyor bilmem anlatabildim mi :D
Expert
34.0001
Öncekilerde hiç bir şekilde yardım alamadığımız konularda, şimdi dakikalar içinde yardım alabiliyoruz. Sadece foruma bakarak, dışarıdan yorum yapmak hiç etik değil.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.