Öncelikle herkese iyi forumlar.
Sunucu bi kac kere acıldı kapantı olmadı bir sebeplerden ötürü yürütülemedi ve yedıden acmaya kadar almıssınız Hayırlı olsun Başarılar.

Yorumlara Bakıyorum da bu arakdasımızın platforumda Reklam atma gibi bi yetkisi yokmudur biriniz tutup sunucunun tekrar kapanacagı hakkında yorumlar atıyotsunuz biriniz kapanmaza sen kapatacaksın yani nedir bu Türkiyede ultimayı öldüren acizlik Yani neden Umutları kırıyorsunuz

Daha iyisinimi Yaptın Başınız Gögemi erdi Adınızı Türkiye duydumu Siz Kimsiniz ? ne gerek var bu tarz dialoglara su reklama yapacagınız ufacık yorum belkı yarın kapatacaksa bile sayenızde 1 sene acık kalacak ama yok hic kimse bir sunucu acıldıgında ya öylemi genemi cok güzel desteklıyoruz veya yorum atma geregı neden boş muhabbet icerisine giriyorsunuz Şefkleri kırıyorsunuz belki 1 aylık belki 1 gunluk arkadaşlar acıyor işte ne gareziniz var.

Cok Üzücüüü cok ... !
Kayıt sistemi aktif oldu sunucuda bu akşam saatlerinde aktif edilecektir.
www.elysiumuo.com adresinden kayıt ol butonuna tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
Expert
34.0001
Ben sıkıntıdan eski günlerin hatrına girmeyi planlıyorum. Donate itemlerimi verirsiniz umarım.
Novice
-0.500001
bende sıkıntıdan gırcem valla lolden mıdem bulandı artık
@Kell evet donate itemleri geri verilecek.
Sunucu bugün 13:30'da açılacaktır. 13:00'da connector siteye eklenmiş olur. Kayıt sistemi mevcuttur kayıt olmayı unutmayın.
1 kişi bile olsa oynıyacağım tek uo türü level'lı acayip birşey
Web sitesini düzeltseniz iş yapar
Client devamlı zararlı uyarısı veriyor ürkütmeyin insanları :)+forumlarıda ekleyin bari yanlız ilgilenmicekseniz hiç açmayın derim başarılar.
Novice
-0.500001
Forumlar var suan bende gırdım oynuyom vlla
Ya siz hala servermı açıyonuz bıkmadınızmı of :D

+ Benimde donate itemlerim vardi onu vericeksen giriyim bende =)

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2013-07-24 13:25, 10 yıl önce)
Bu server kaçıncı açıldı ve kapandı okul harçlıkları ile açılan bir sunucu'dan ne kadar bir ileriye dönük eğlence beklenir'ki kasılıp kaybedilen zamana yazık gerçekten, okullar açılınca olacağı belli ailevi sorunlar vs bir kaç bahane ile bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkürler ve özür dileyerek sunucuyu kapatmaları olacak geçen sefer'ki gibi her zamanda öyle olmuştur zaten. Oynayacak arkadaşlar için söylüyorum kesinlikle donate almasınlar yazık olur yatırdıkları ücrete biz verdik 2 arkadaş ve geri iade yapıldıktan sonra aradan 2 gün geçti ve itemler geri alındı.

Bu Sunucu için -1
Expert
34.0001
oynayacağımı söylememe rağmen oynamadım, çünkü hala aynı tas aynı hamam. çok büyük işsiz olmadığınız sürece zevk alamazsınız, 7/24 her sn oyunda olmanız lazım :) Severiz o ayrı, ama bir çözüm bulunması lazım buna.

Ayrıyetten, bundan bir önce açıldığında Cmf diye bir arkadaş vardı, bu yazıyı okuyorsa mesaj kutuma gelsin.

Başarılar tekrar.
Serverın sahipleri kolpa zaten uoyu bıraktıgım halde üşenmeyip yazıyorum buraya sırf yazmak için giriş yapıyorum.
Silkroad Serverı açtılar bi ara yabancı taklidi yapıyolardı,yabancı yell geçiyolar v.s :D

Benim wings vardı donateden mk3 vardı onları benim yerime oynayan birine verin arda alabiliosan sana versinler
Expert
34.0001
eyvallah mete uğraşmaya değmez yahu :) öperim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.