Sunucumuz çalışmalarına başlamıştır, yakın bir tarihte aktif olacaktır. Kısaca tanıtmak gerekirse; Sunucumuzda 2 taraf bulunmaktadır, bu tarafları başlangıç alanındaki questlerle seçiyorsunuz.

Bu tarafların birer ana şehirleri vardır. (Britain ve minoc) Bu şehirler GZ değildir, şehir korumaları kulelerle ve yaya gezen askerlerle yapılmaktadır. Occlo ve haven şehirlerimiz GZ dir. Cove ve vesper şehirleri ise savaşarak alınan şehirlerdir, bu şehirlere koruma amaçlı asker konuşlandırılması yapılabilmektedir.

Haritamız kısıtlıdır, dahil alanlar şunlardır Britain-Cove-Vesper-Minoc ve çevre alanı, Occlo ve Dungeonlar. Sunucu türü PP'dir.

Sunucumuzun ana fikri "action" dır, tabi bunun yanında crafter ve casual arkadaşlarımız içinde birçok yeniliğimiz bulunmaktadır. Action non-stop devam edebilmesi içinde haritamızı ufaltıp kısıtlı bi alanda aralıksız mücadele olanağı sağladık.

Sistemlerimizin hepsi 0 dan yazılmaktadır, bu nedenle her yapılan sistem-yenilik forumlarımızda yapıldığı an görüntülenecektir. En basitinden ".stat" komutunu dahi koyacağız.

Sunucumuzun sitesi bir index sayfası ve forumdan oluşacaktır. Index sayfamız şuan Trailerımızla birlikte hazırdır.

Trailerımızı index sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Sunucu hakkında daha fazla bilgiyi forumlarımız açıldıktan sonra Güncellemeler bölümünden takip edebilirsiniz. Tüm yeniliklerimizi olabildiğince resim+video aracılığı ile tanıtacağız.

Hiçbirşeye üşenmeyip en kısa zamanda, en kaliteli şekilde sunucumuzu açacağız.

Web Sitesi: www.equiluo.com

Yakında görüşmek üzere! İyi seyirler.

Not: Phreak ın isteği üzerine konuyu ben açmış bulunuyorum sunucu ile bir alakam yoktur.
Silindi
Novice
2.1
Başarılar, şimdiden
Tanıtım videosu süper olmuş tebrik ederim. :)
Tebrikler dilediğiniz ve hak ettiğiniz konuma gelmeniz dileğiyle hayırlı olsun :)
Uzun zaman sonra oynayabileceğim bir uo serveri geliyor :) Fragmanı çok beğendim en kısa zamanda aktif olması dileğiyle başarılar :)
Tanıtım videosuna bakarsak güzel bir servera benziyor inşallah güzel scriplerle ultima online'ye yeni bir server daha katarsınız .
trailer güzelmiş başarılar dilerim
Banned
-3
Başarılar
başarılar. farklı birşey diyemem ama bu denli iyisini izlememiştim . =)
Başarılar
sunucuyu beğenmedim başarılar

not: tanıtım videosunda adamlar dummylere vuruyor ama dummyler kımıldamıyor gözümden kaçmadı :)
Master
59.2997
Hele bir sunucunun neyin nesi olduğunu iyice görelim, tanıyalım ondan sonra gerekli yorum yapılır. Ama şunu söyleyeyim, haritayı kısıtlama fikri çok yerinde. Esenyel açılsaydı eğer biz de benzer bir uygulama yapacaktık. Türk sunucularındaki oyuncu sayısı için o koca harita çok gereksiz.

Birde şuna dikkat ettim sürekli "sıfırdan, tarafımızdan geliştiriliyor" gibi bir savunma hali var. Öneride bulunayım, işe yaramıyor. Kimse bunu farketmiyor bile.

Trailer fikri de farklı olmuş. Oyuncuyu yönlendiren güzel bir yenilik.
Trailer oldukça hoş olmuş. Sunucunun ana fikir action olduğundan dolayı haritayı kısıtlamak oldukça mantıklı.
Fakat;
"Sistemlerimizin hepsi 0 dan yazılmaktadır, bu nedenle her yapılan sistem-yenilik forumlarımızda yapıldığı an görüntülenecektir. En basitinden ".stat" komutunu dahi koyacağız. " bu kısım biraz saçma olmuş. Sonuçda oyuncu gözüyle bakınca kimse ona bakmaz. Oyuncu o sistemin işlevine bakar.Scripti nasıl kodlamış ne yapmış pek umursamaz.
Ana fikir action ise 3 tane combat skilli 75.0 dan başlatılabilir. (Ana fikrin action olduğunu düşünerekden)
Merhaba yorumlar için hepinize tek tek teşekkür ederim, açıkcası bu kadar ilgi beklemiyordum :)

@Nuker sanırım küçük bir açık vermişiz :)

@osi gerçi bugün forumlar aktif olacak ben yinede sana stat sisteminden bir kaç görüntü gösteriyim

Statlarınızı geliştirmek için önce şehirlerde bulunan stat geliştirme alanlarına gitmeniz gerekmektedir. Sunucumuzda bu aletlerden başka hiç bir şekilde stat gelişimi yapılmamaktadır (skill vs)

Daha sonra buradaki aletlere vurarak veya çalarak istediğiniz statınızın gelişimini sağlayabilirsiniz.

[img]]https://d1203.hizliresim.com/v/1/34hpq.jpg[/img]

Geliştirdiğiniz statlarınızı da .stat komutunu kullanarak düşürebilirsiniz.

Hadi bakalım hayırlı olsun. Bu arada sunucuda yılan oyunu oynuyabilecek miyiz ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.