Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Silindi
başlangıçta erador açılıyor denildiğinde biraz heycanlanmıştım çünkü esi eradorda güzel anılarım vardı ama yeni eradora girdiğimde eskisiyle yakından uzaktan bi ilgisi olmadığını anladım. şimdi neden böyle dediniz diye biri çıkar neden mi oyuna giriyorum 15 gün test edilmiş sunucda daha fizzle efecti yok öyle bi connector yapmışlar bazıları giriyo bazılar giremiyo girende arada düşüyor aile sistemi bozuk aile kuruyoruz çık gir yapıyoruz soyad gidiyor 15 gün test edilen sunucuda aile sistemi nasıl bozuk olur . kasa sistemi eklenmemiş gece eklencek diyirdu daha bakmadım ev sistemi yok peki siz bu sunucuyu niye açtınız diye sorarlar adama .
Bu yazdıklarınızın hepsi aktif durumda ? Ev sistemi için Wild Genie'den connectoru beklemekteyiz. Connector bizden kaynaklı bir problem değil.
Teşekkürler arkadaşlar ..
Awe : Teşekkürler arkadaşlar ..

gene aldi makroya kendini adam ahah.
Shatrian :

LOL :D
Expert
34.0001
Shatrian :

'Beğen' tuşu öyle bir yerleşmiş ki artık hayatıma, tam burada eksikliğini hissettim ahaha.

Berkay'a başarılar.
ahahah aynen Arda :)
Shatrian :

Mesaj yerine ulaşamadı , çekmiyo heralde...

Başarılar Berkay

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2011-07-15 15:59, 12 yıl önce)
Evet çekmiyor :)
Kadir : Ben ve değerli arkadaşım Awe burada oynuyoruz herkese tavsiye ediyoruz. <3

teşekkürler arkadaşlar
Disconnect From U-S
Sağol Canım :)
:D Makro olayi süper olmuş beyler tebrikler.

Başarilar erador.( awe rica ederim. - şimdiden yazayimda birdaha yazmamış olurum teşekkür mesajin için.)
Ahahah hadi gene iyisin konuyu güncel tutmak iyidir :)
başarılar berkay.
Başarılar dilerim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.