Novice
11.9
Bende yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum. Oyuncular için iyi olmuş. Stabil ve kullanışlı bir connector. Tekrar başarılar =)
evet öneririm güner ^^' stabilitesi ve kullanışlılığı tartışılamaz derecede mükemmel.

Merhaba arkadaşlar;

Erador'dan o kadar bahsettik ama içeriğine dair oyundan hiç resimler koymamıştık. Madem bu haddeye geldik, anlamlı 3 resim koymak istedim, belki içinizden birşeyler kopar ^^'

Buxiun ve ekibine başarılar diliyorum. eski günler geldi aklıma bir anda çok güzel bir sunucu olmuş sistemler ayrı bir güzellik katmış tebrikler..
Merhabalar;

Bildiğimiz üzere bayramın 1. günü, bayram bitiminde tüm oyuncuları ilgilendirecek bir hediye vereceğimizi söylemiştik. Bu hediyenin bayramın sona ermesiyle Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri skill ve heal dummy hakkı vermek olarak kararlaştırdık.

Bu bayram hediyemiz, 04.09.2011 Pazar tarihinin akşamı saat 20:00′da sona erecektir.
Bu fırsatı kaçırmayın ^^'

Tekrardan bayramınızı kutlar iyi eğlenceler dileriz.
Morpheus : Buxiun ve ekibine başarılar diliyorum.
Merhaba,

Geçmişteki Erador hediye yağmurları serisi devam ediyor. Toplam 2 adet hediye verilecektir.

Oyuna giriş yapan 100. ilk online oyuncuya Zara'dan 100 TL'lik indirim kuponu. ( Tüm ürünlerinde geçerlidir.)
Oyuna giriş yapan 250. ilk online oyuncuya Vakko'dan 250 TL'lik indirim kuponu. ( Tüm ürünlerinde geçerlidir.)

Hediyelerini alan oyuncular kuponlarını 31 Mart 2012'ye kadar kullanabilirler.
Başarılar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.