edit..

Bu konu The_Nos tarafından düzenlendi(2017-05-12 22:38, 6 yıl önce)
Ufuk karagöz beyfendi kendisine bedava connector bedava reklam yapacak arkadaş arıyor kusura bakmasın ama ben kimseye bedava bir hizmet sunmuyorum gitsin başkasından alsın ve iftira atma karalama kampanyası boş yani ben istediğim yere istediğim konuyu açarım evet ben hiç birşey bilmiyorum sana göre öyle beğenmeyebilirsin zorla birşey satmıyoruz tak sepeti koluna herkez kendi yoluna.

Bu konudan 3,5 kişi daha zevk alacaktır tabiki ben yine eskiden olduğu gibi gülüp geçicem beni tanıyanlar tanıyor ben bana yapılan iyiliğide unutmuyorum, kötülüğüde.

Bu arada Law UO'da G-Defender ortak demiş ufuk bey karalama kampanyası işte benim Law UO ile ilgim yoktur. Law UO, connector+reklam satın almıştır.
G-Defender : Ufuk karagöz beyfendi kendisine bedava connector bedava reklam yapacak arkadaş arıyor kusura bakmasın ama ben kimseye bedava bir hizmet sunmuyorum gitsin başkasından alsın ve iftira atma karalama kampanyası boş yani ben istediğim yere istediğim konuyu açarım evet ben hiç birşey bilmiyorum sana göre öyle beğenmeyebilirsin zorla birşey satmıyoruz tak sepeti koluna herkez kendi yoluna.

Bu konudan 3,5 kişi daha zevk alacaktır tabiki ben yine eskiden olduğu gibi gülüp geçicem beni tanıyanlar tanıyor ben bana yapılan iyiliğide unutmuyorum, kötülüğüde.

Bu arada Law UO'da G-Defender ortak demiş ufuk bey karalama kampanyası işte benim Law UO ile ilgim yoktur. Law UO, connector+reklam satın almıştır.

Sana ödediğim para ve gönderdiğim ürünlerin kargo belgelerini buraya koyarsam bırakacakmısın bu işi cebinde 10 lira olan adam değilsin yüksek mühendis ağzıyla konusuyorsun yalancısın+hırsızsın+karaktersizsin..!
The_Nos : Sana ödediğim para ve gönderdiğim ürünlerin kargo belgelerini buraya koyarsam bırakacakmısın bu işi cebinde 10 lira olan adam değilsin yüksek mühendis ağzıyla konusuyorsun yalancısın+hırsızsın+karaktersizsin..!

Hadi git başka yerde ağla ben senin karakterine inemem.
G-Defender :
The_Nos : Sana ödediğim para ve gönderdiğim ürünlerin kargo belgelerini buraya koyarsam bırakacakmısın bu işi cebinde 10 lira olan adam değilsin yüksek mühendis ağzıyla konusuyorsun yalancısın+hırsızsın+karaktersizsin..!

Hadi git başka yerde ağla ben senin karakterine inemem.

zippo : Bayram karataşla iş yapmayın.Adam valor forumunda kendisi açıkladı valoru destekliyorum diye.Kendisi sahtekarın tekidir.Connector yazılım kodlarınıda Ercan'dan satın almış fakat Ercan'ın yazılımının yanından geçememektedir.Zaten vasat serverlara iş yapıyor.Connectorunu yaptığı serverlar geçici serverlardır.Günlerdir takip ediyorum forumları uo camiasının bu tür pisliklerden temizlenmesi lazım ki UO Türkiye'de tekrar canlansın.
Sizede geçmiş olsun Ufuk

Eyw kardeşim egoist adamın biri herkes bilsin kendini çok yüksek mertebede görüyor..
Ufuk karagöz menfati için başkalarını karalamaktadır.

Kedi uzanamadigi cigere mundar dermis. Burada mundar sen oluyorsun.
Bu arada yardim istemek ayip birsey degil bilmemek degil ogrenmemek ayiptir demisler.
Bayramın ne kadar hırsız sahtekar olduğu kanıtlanmıştır.Benim üstteki zippo hesabımın şifresini çalıp mesajları kendi lehine göre düzenlemiştir.Bu adamın connectorunu kesinlikle kullanmayın içinde zararlı yazılımlar var şifremi çaldı adam.Şimdi tüm mail şifrelerimi değiştiriyorum.Hakkındada şikayette bulunacam.
zipp0 : Bayramın ne kadar hırsız sahtekar olduğu kanıtlanmıştır.Benim üstteki zippo hesabımın şifresini çalıp mesajları kendi lehine göre düzenlemiştir.Bu adamın connectorunu kesinlikle kullanmayın içinde zararlı yazılımlar var şifremi çaldı adam.Şimdi tüm mail şifrelerimi değiştiriyorum.Hakkındada şikayette bulunacam.

İletişim bilgileri bende var arzu edersen iş, ev adresi ve telefonu paylaşırım.
zipp0 : Bayramın ne kadar hırsız sahtekar olduğu kanıtlanmıştır.Benim üstteki zippo hesabımın şifresini çalıp mesajları kendi lehine göre düzenlemiştir.Bu adamın connectorunu kesinlikle kullanmayın içinde zararlı yazılımlar var şifremi çaldı adam.Şimdi tüm mail şifrelerimi değiştiriyorum.Hakkındada şikayette bulunacam.

İftiranın bu kadarı olur. Benim senin üyeliğinle ne işim olur kardeşim.

@zippo
kimdir nedir tanımam etmem ne işim olur onun üyeliğiyle.
G-Defender :

İftiranın bu kadarı olur. Benim senin üyeliğinle ne işim olur kardeşim.

@zippo
kimdir nedir tanımam etmem ne işim olur onun üyeliğiyle.

Tescilli hırsızsın :) 2 ayda bir sunucu acıp hesap hackleyen adamsın..
Şunu yazmak istedim.G-Defenderin connectorundaki bazı programları ben ve caner fixlemiştir.Kendisi daha teşekkür etmeyi bilmeyin insan olduğu için bizde elimizi çektik ve şuan daha connectoru güncelleme yapamıyor yani aldığınız connectoru güncellemesi olmayacaktır.Kısaca şunu söyleyim connector almak istiyen arkadaşlar Ercan Droly ile çalışsınlar onun connectoru güncelleme yapmaktadır.Ama G - Defenderin Connector'u hem yazılımsan olarak zaten fix atamadığı için bizlerden ücretsiz connector kurulumu için yardım edip ücretsiz connector kurduk.Kendisi daha 2 fixsi yapamayacak kadar beyinsizdir.Kendisini yazılım mühendisi sanneden ama birşey bilmeyen kişiyidir.Fixlemesinde yardım ettiğim tüm programları kendim bulup caner ve ben fixledim o hiç bir şey yapmadı ayrıca Şuan connector güncellemesi çalışmamaktadır.Oyüzden onun connectorunu alırken biraz düşünün zararlı maddeler vardır.Bizde kuruluyken kendi codlamamızdan oluşan coderi kendimiz yüklediğimiz için herhangi bir kötülük bize yapamadı kendisini akıllı sannediyor ama nafile :)

Haksızlığı görünce dayanamıyorum, sana 50 tl yaptığı zaman neden sesini çıkarmadın ayıp günah atışınca hemen forumlara oh ne ne güzel.

Yav he deyin gönlü olsun!
MirroR_ : Haksızlığı görünce dayanamıyorum, sana 50 tl yaptığı zaman neden sesini çıkarmadın ayıp günah atışınca hemen forumlara oh ne ne güzel.

Yav he deyin gönlü olsun!

Ozan arkadaş bedava hizmet istiyor yapmayıncada karalama kampanyası sonra ben 33 yaşındayım çocuğum var yok ben zenginim senin cebinde 10 tl yok bilmem neler neler işte.
Neophyte
26.6001
Düşüncelerinizi hakaret içermeden paylaşın; aynı üslubu devam ettirmeyin. Haklı da olsanız dile getirme şekliniz yanlış.
Sizlerden rica ediyoruz..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.