G-Defender :
MirroR_ : Haksızlığı görünce dayanamıyorum, sana 50 tl yaptığı zaman neden sesini çıkarmadın ayıp günah atışınca hemen forumlara oh ne ne güzel.

Yav he deyin gönlü olsun!

Ozan arkadaş bedava hizmet istiyor yapmayıncada karalama kampanyası sonra ben 33 yaşındayım çocuğum var yok ben zenginim senin cebinde 10 tl yok bilmem neler neler işte.

Ozan' cım adam çıkarcı çıkarı olmayınca çirkinleşiyor hadi iyisin burdan puan aldın 25 liraya connector yaptırırsın.. :)

Toplamda Bayram karataş' a yaptığım ödeme işlem bilgileri aşağıdadır bedavaya iş yapacak bir adam değil tanıyan bilir.

01.06.2015 CEP ŞUBE-EFT-0510918 WWW.ELYSİUM.GEN.TR CONNECTOR CHANGE BED -50,00
01.06.2015 KESİNTİ VE EKLERİ-WWW.ELYSİUM.GEN.TR CONNECTOR CHANGE BEDELİ -2,50
02.02.2016 CEP ŞUBESI CEBE PARA GÖNDER -ALICI.TEL:507***2193-REF:920479 -400,00
01.04.2016 CEP ŞUBESI CEBE PARA GÖNDER -ALICI.TEL:507***2193-REF:144990 -50,00
05.11.2015 CEP ŞUBESI CEBE PARA GÖNDER -ALICI.TEL:507***2193-REF:981296 -50,00
TOPLAM: 552,5

Sürat Kargo ile 3 defa kargo ile hizmet karşılığı 470 tl' lik (disk ve disk kutusu gönderildi) bayram senin kı*ı kırık hizmetine kalmadım adam olsan sana hayat koçluğu ve maddi desteği olan bir adama yalnış yapmazdın bu saatten sonra heryerde seni baltalayacam..!
02.02.2016	CEP ŞUBESI CEBE PARA GÖNDER -ALICI.TEL:507***2193-REF:920479	-400,00

Farkındaysan bu 400 tl benim param sana başkası gönderdi benim paramı nasıl oluyorda senin paran oluyor :)
G-Defender :
02.02.2016	CEP ŞUBESI CEBE PARA GÖNDER -ALICI.TEL:507***2193-REF:920479	-400,00

Farkındaysan bu 400 tl benim param sana başkası gönderdi benim paramı nasıl oluyorda senin paran oluyor :)

Hadi varsayalım öyle diğerleri nedir bana bedava hizmet verdiğini veya hizmet istediğimi söylüyorsun ne diyim bayram sen adam olursan eşşeklerde padişah olur..
Varsayalım mı ne komiksin o 400 tl benim param inkar mı ediceksin biraz dürüst ol.
G-Defender : Varsayalım mı ne komiksin o 400 tl benim param inkar mı ediceksin biraz dürüst ol.

İnkarmı kralını sen yapıyorsun o para hesabıma nasıl geldi nasıl çıktı dökümü varmı var? eee hani bedava
Ben bana yapılan iyiliğide kötülüğüde unutmuyorum kısa ve öz birşey söylücem.

Seninle bundan sonra muhattap değiliz herkez kendi yoluna.

Bu arada bana olan borcunuda söylüyüm buradan.

6 ay reklam yaptım sana.

aylık 100 tl den 6 ay eder 600 TL benim babamı arayıp borcu var diyorsun utanmadan 33 yaşındaki adamsın birde ağlıyorsun hard disk yolladın 350 tl hard disk olsun 600-350 kalan: 250 TL ve Sana exen pvp için connector yaparken 50 tl param var 50 yolluyum sonra param olunca yollarım demiştin konuşmalar bile duruyor ama ben senin seviyene inip ss görüntüsü atmayacağım buradan anlayan anlar. Connector 200 TL ve bana 50 tl yolladın kalan: 150 TL yani,

250 - reklam.
150 - connector.
toplam: 400 TL

Bana borcun var bu paramı ya gönderirsin yada ben hakkımı sana helal etmiyorum ve babamı araman'da hiç hoş birşey değil herkez görsün buradan senin nasıl biri olduğunu 33 yaşındayım yok senin cebinde 10 tl para yok ben zenginim sen fakirsin senin seviyen,karakterin bu kadar işte.
G-Defender : Ben bana yapılan iyiliğide kötülüğüde unutmuyorum kısa ve öz birşey söylücem.

Seninle bundan sonra muhattap değiliz herkez kendi yoluna.

Bu arada bana olan borcunuda söylüyüm buradan.

6 ay reklam yaptım sana.

aylık 100 tl den 6 ay eder 600 TL benim babamı arayıp borcu var diyorsun utanmadan 33 yaşındaki adamsın birde ağlıyorsun hard disk yolladın 350 tl hard disk olsun 600-350 kalan: 250 TL ve Sana exen pvp için connector yaparken 50 tl param var 50 yolluyum sonra param olunca yollarım demiştin konuşmalar bile duruyor ama ben senin seviyene inip ss görüntüsü atmayacağım buradan anlayan anlar. Connector 200 TL ve bana 50 tl yolladın kalan: 150 TL yani,

250 - reklam.
150 - connector.
toplam: 400 TL

Bana borcun var bu paramı ya gönderirsin yada ben hakkımı sana helal etmiyorum ve babamı araman'da hiç hoş birşey değil herkez görsün buradan senin nasıl biri olduğunu 33 yaşındayım yok senin cebinde 10 tl para yok ben zenginim sen fakirsin senin seviyen,karakterin bu kadar işte.

Reklam kaç para ??

Bayram yoksa baban dövdümu abi bow koy ya connectoru daha güncelleme yapmiyor çocuğum diye geçiniyor fix atalım erhan diye yalvaran adam daha ne bekliyor.....20 tl connector yapan adamdan hayır gelirmi
Sana 100 TL başkalarına bedava bu kadar basit.
Senin alacağın ne kadar ? Hesap no ver ben göndercem söz !
Bayram connectoru nu güncelleme yapmiyor git o sorunu Çözmeye çalış millete laf yetiştirme burda
G-Defender : Sana 100 TL başkalarına bedava bu kadar basit.

Kaç paraya verdiğin orda belli kardeş boşa yırtma kendini...

Ozan tipbox iyi çıktı desene bugün kimsin sen ne sıfatla veriyorsun :) boş yapma senin paran yetmez..

Bu konu The_Nos tarafından düzenlendi(2016-07-31 22:25, 7 yıl önce)
İyide ben bir buçuk senedir çalışmıyorum ki dikkatini çekerim :) Bir şey için değil yine kendini küçük düşürüyorsun burda bazı arkadaşların işine yarıyabilir senin bu kendini küçük düşürme durumların ben üzülüyorum vallahi üzülüyorum senin için. Adam olmak hakikaten zor iş :) Dimi NOS
MirroR_ : İyide ben bir buçuk senedir çalışmıyorum ki dikkatini çekerim :)

Ya ozan boşver onun seviyesine inme muhattap olma okumuş cahil işte.

** uyarı +

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-08-01 01:09, 7 yıl önce)
MirroR_ : İyide ben bir buçuk senedir çalışmıyorum ki dikkatini çekerim :) Bir şey için değil yine kendini küçük düşürüyorsun burda bazı arkadaşların işine yarıyabilir senin bu kendini küçük düşürme durumların ben üzülüyorum vallahi üzülüyorum senin için. Adam olmak hakikaten zor iş :) Dimi NOS

Evet saygısız tavrından belli hayata yeni başladığın :) hiç kimsenin işine yaramaz bu alemdeki kaliteli insanlar bellidir sizde burda bizde varız edası ile boş boş konuşmalar yapıyorsunuz benim için üzülme kendi hayatına bak şükür benim herşey tıkırında evet adam olmak bazı arkadaşlara zor gelir evde ayna varsa bak görüceksin...

Bayram evet yılmaz güney' in bir filmi var biliyormusun o........ olacaksa okumuş o......... olsun cahil olmasın diyor :)

** uyarı - I

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2016-08-01 01:08, 7 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.