Nasılsınız ultima severler arada bakıyorum bu eski siteye pek değişen bişi yok :)
açılan sunucular, kapanan sunucular tartışmalar hep aynı :)
yokmu 20 yıldan beri parayı bulup iş adamı olup bu ultimanın aynısının bugüne uyarlatacak bi işadamı yahu :)
ölüp gidecez hala adam gibi ultima online çıkmadı,cıkan uydurukları ciddiye almadım.
hey gidi ultima hey şu kalan ömrümüzü senle geçirmek güzel olurdu:)
bu arada daha ölmüyom sevinmeyin hemen:))
Hocam yeni bir server kurulmuş diye duydum , Venüs Murat yapmış yapıcağını bütün makroları kapatıp easyuo razor gibi ne varsa engelleyen bi programla giriş yapılan sağlam bi sunucu açmış sanırım tam bakmadım ama vaktim olsa oturur bi tailor kasardım :)
https://www.rome.gen.tr dene o zaman adamlar yapmıs deger bilen kişi az
adamlar neyi yapmış anlamadımki tamam harita güzel fakat hiç nasıl hatalar var baktınmı? Bari güzel dediğiniz şeyleri belirtin ondan sonra insanlara önerin sonra millet şuna bak buna bile güzel diyolar artık demeye başlıcak güzel şeyler yapanların hakkını yemeyin.
arkadaş benim sunucum degil sadece emek verilmiş bir sunucu bende oyuncuyum cidden zevk alarak oynadıgım tek sunucu adamların hataları varsa bile biz bildirip anlıp düzeltiyorlar sosaria diye bir sey yok cok güzel hoş bir sunucu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.