Silindi
Hımm hack diyolar buna bizim burda. :p
Üzücü bi durum.

Bu konu Qnd tarafından düzenlendi(2011-06-19 21:33, 12 yıl önce)
Hayır bunu ben yapmadım :?
Banned
-3
Qnd : Hımm hack diyolar buna bizim burda :p
ahahahhaha :D
Novice
11.9
Maestro Farkı^^
Zuhauhauha dotaya +2 beyler yazmış pyramid sitesinde diğerlerine girmedim :D sizde girmeyin birşeyler yazdiriyo kayit altina aldiriyo ipnizi , çok kalabalik ip yapip kendisini buldurmıcak tahmınım :D
Hacker Okan ahahah
tamam beyler ben hackledim sakin olun paniğe gerek yok şimdi gidip polise teslim olcam ... zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xD
Acemilik mi yapıldı koskoca bu kadar hizmet verilip böyle basit işle yok edilmesi üzücü. Yurt dışı destek sistemini her zaman tercih ederim bu yüzden ama sanırım makinalara sızdırılmış. Açıklama yapılır en kısa sürede. Üzücü durum aynı mesleği yapıyoruz üzüldüm açıkcası.
Bence hack konusunda kendimize çeki düzen vermeliyiz, insanlar para ödüyor ve birçok oyuncu emek harcıyor. Eğer illa hacker olacağım diye ortalıkta gezinmek istiyorsanız yaptığınız iş sonucu insanların mağdur olmaması gerek diye düşünüyorum. Bakınız: cyber-warrior, ayyıldız tim.
Host Maestro şirketinde RevolutionUO'nun sadece web sunucusu barınmakta idi.
Mağdur olan tüm sunuculara ve Maestro şirketine geçmiş olsun.
Oyun sunucularda problem yok, tek sorun websunucularında. Onu farkettim. Erce abi onun yolunu ve çözümünü bulur.
Pyramid'e şuanda girilmiyor , arcanumda çökmüş vaziyette.UO-playerda listelerde gözükmediği göre oyun sunucularindada birşey var demektir , herif gamemaestro siteside hacklemiş bu sirada geçmiş olsun tüm uo playerlara ve serverlara.. bunu yapanlarin hemen bulunmasi iyi olur..
Rowall : Maestro Farkı^^
Yapan bulunur insallah kolay gelsin sunucu sahiplerine ve host firmalarina.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.