Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Sunucu Özellikleri:

- Emulator versiyonu: 56b-Nightly
- Sunucu Türü : Player Versus Player
- Sunucu Clienti : Ercan Drolyn
- Statcap : 225.0
- Açılış Tarihi : 10 Temmuz 2014

Web Sitemiz daha aktif olmamıştır üstünde çalışmalarımız hız kesmeden sürüyor.Web sitede yardım eden "Kortez"e , Paperdoll'da emeği gecen her konuda yardım eden "Rawnos"a ve Connectorcumuz "Drolyn"a sükranlarımızı borçluyuz hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum.

HYBRİS PVP 10 TEMMUZ 2014 TARİHİNDE HİZMETİNİZDE !!

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-07-22 16:08, 9 yıl önce)
Çok güzel birşey sunucu açmanız ama nolur artık hazır packlerle açmayın ya
Arkadasım hazır pack felan kullanmıyoruz scripterımızın kendi sıfırdan yazdıgı bır packtir.Tesekkür ederim
Bu yazdığına inanıyorsan ne diyim ben :)
Yıl olmuş 2014 halen 0'dan pack yazıcak kadar deneyimli olup boş vakti olan varmı :?
Var var sen merak etme en azından editle değilde bileğimizin hakkıyla ilerlemek istiyoruz ;)
0.1
Sıfırdan yapılmış scriptler.

Scripterınız sesleniyorum ; görev sisteminizde eklenecektir yazması mantığını algılayamadım onu silsin ayrıca artık htmlgump , dhtmlgump vs kullanımları yaygın çok itici duruyor.Sistem olarak çok eksiğiniz var , tanıtımız çok eksik.Her yere H koymanız alanlarda çok saçma , alanın dışında kalan üst tarafa Hybris yazarsın olur , halı döşemeleriniz aşırı derece berbat.

Gumplarınız dışında pek bir şeyi göze hitap eder bulamadım.Yanlış anlaşılacak bir şey yazıverdiysem affola.

Başarılar Hybris.
Alanlar tamamen bana aittir.Her yer "H" yazmadım ayrıca sade kumar alanında vardır boyle uygun gordum boyle yaptım tabıkı begenmemek senın kararın ama sımdı karsılastırma felanda yapmıycam ben gayet yaptıgım alanların guzel oldugunu dusunuyorum tabıkı takdır sızın elınızde.Sistemler eksik oldugunun farkındayı dedıgım gıbı sıstemler eklenecektır bunlar bir kacıdır.Tesekkur ederim.Saygılar
emitra07 : Var var sen merak etme en azından editle değilde bileğimizin hakkıyla ilerlemek istiyoruz ;)

Tolgacım canımı sıkma istersen he daha düne kadar .... yalıyordun abi pack ver bana diyerek daha geçen hafta abi diye mesaj atıyorsun facebook'dan şimdi cıkıpta burda laf yaratma hala anlamıyanlar var 2014 yılındayız beyler oyun için hala çabalıyanlar varsa vazgeçsin gidin dışarıda vakit geçirin kız arkadaşınızla takılın. Bu sunucuyu açmakla hiç birşey bitmiyor ! İlk 1 ay o pc basından kalkmamanız lazım 7-24 oturucaksınız herşeyi geçtim insanların emekleriyle oynamıcaksınız açıyorsanız kapatmıcaksınız şimdi çıkıpta burda para sıkıntımız yok öylede böyle demeyi bırakın player yoksa kapatırsın kardeşim ne insanlar gördük biz burada 1 yıllık makina parasını verıpte 1 ay sonra kapatan.

Ha birde şunuda söyliyim uo çoluk cocuk doldu bu saatten sonra kimse çıkıpta kasmaz 3 yıldır zirvede olan bir sunucu var insanlar orada mı oynar sende mi oynar artık kabul edin ve bırakın sunucu açmayı.

Türkiye'deki 4 sunucu yeterli boşuna açıpta playerları bölmeye falanda çalışmayı
n. Yıllardır gördük bizler sizin gibilerini.
Burda resmi makama yazı yazar gibide konuşmaları bırakın forum altı üstü ha birde korteze teşekkür etmişin dolandırıcılara teşekkür falan edilmez. hadi eyw ;-)
Ben sadece saygım oldugundan "abi" diye hitap ettim ve ben sana hıcbır zaman yalvarmadım pack ıcın felan bu tartısmayada gıtmıycem ben sw yı kapatıcagımı kımse soylemedı allaha sukur gucum var bunu playerlar karar versın.Bide Kortez dedigin adamn senın suandakı kullandıgın temayı yapan adam dıkkatını cekerım
Başarılar kardeş,Nelph takma sen kendini bi b*k zanneden insanlardan :) Eline koluna sağlık umarım istediğin gibi olur.
Nelph :
emitra07 : Var var sen merak etme en azından editle değilde bileğimizin hakkıyla ilerlemek istiyoruz ;)

Tolgacım canımı sıkma istersen he daha düne kadar .... yalıyordun abi pack ver bana diyerek daha geçen hafta abi diye mesaj atıyorsun facebook'dan şimdi cıkıpta burda laf yaratma hala anlamıyanlar var 2014 yılındayız beyler oyun için hala çabalıyanlar varsa vazgeçsin gidin dışarıda vakit geçirin kız arkadaşınızla takılın. Bu sunucuyu açmakla hiç birşey bitmiyor ! İlk 1 ay o pc basından kalkmamanız lazım 7-24 oturucaksınız herşeyi geçtim insanların emekleriyle oynamıcaksınız açıyorsanız kapatmıcaksınız şimdi çıkıpta burda para sıkıntımız yok öylede böyle demeyi bırakın player yoksa kapatırsın kardeşim ne insanlar gördük biz burada 1 yıllık makina parasını verıpte 1 ay sonra kapatan.

Ha birde şunuda söyliyim uo çoluk cocuk doldu bu saatten sonra kimse çıkıpta kasmaz 3 yıldır zirvede olan bir sunucu var insanlar orada mı oynar sende mi oynar artık kabul edin ve bırakın sunucu açmayı.

Türkiye'deki 4 sunucu yeterli boşuna açıpta playerları bölmeye falanda çalışmayı
Burda resmi makama yazı yazar gibide konuşmaları bırakın forum altı üstü ha birde korteze teşekkür etmişin dolandırıcılara teşekkür falan edilmez. hadi eyw ;-)

Sende bana abi diyordun nerde saygı sevgi Mustafa illa içinden mi geçeyim.
Efe TATAR :
Nelph :

Sende bana abi diyordun nerde saygı sevgi Mustafa illa içinden mi geçeyim.

Ulan efe sende benden pack dilenen adamdın sizofren oldunda biyerlerin oynuyor
@Nelph senin sunucunda oynayan insanlar 13 - 16 yaş aralığında. Toplama scriptlerle açtığın sunucunun üzerine eklemeler yaparak bir yerlere geldin. Seni iyi tanıyorum oturup baştan sona bir scp yazdığına inanmam. Burada herkese şekil koymana gerek yok biz zamanında koyduk şeklimizi. Forumdaki çocuklarını, yalvardıgın günleride hatırlıyorum. Herkes ekmene baksın çocuktan alanları istedin vermeyince çat cut.

Yaratılmış olanı yıkanlar, genellikle, yaratılanların gerçekten zevkine varma ya da bunları yaratma fırsatını bulamamış, kendilerine bu fırsat verilmemiş kişilerdir...
Canım toplama pack? Evaluate'nin packi Murat tarafından yapıldı daha sonrasında kadroya benim dahil olmamla o pack baştan aşağıya değişti.
Son 3 yıldır yapılan her sistem tarafımdan 0'dan yazılmıştır ha bunlar benim çok umrumda olan birşeyler degil sen toplama pack de hakta u-s'da paylasılan scriptler de umrumda olmaz canısı bu arada sunucumda oynayan cocuk mocuk dıyorsunda Hybris'i acanda cocuk neyse canlarım fazla kafanızı takmayın bana kendinize iyi bakın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.