Kardesim ben player fazla oynamam ben bunları kendi dusuncem olarak yaptım baska sw dede boyle oolabılır ama kımseye ozenmeden yaptım bılgınız olsun.Tesekkur ederım genede dusuncen ıcın saygı duyarım.Arkadaslar site hazırlamamız uzun surdugunden dolayı swmız yarın saat 4 civarı acılcaktır.Saygılar

Bu konu emitra07 tarafından düzenlendi(2014-07-10 19:23, 9 yıl önce)
Uzun süredir yoktum bakıyım dedimde değişen bişi yok gibi aynı tas aynı hamam :)

başarılar
Seneye açılacak inşallah...
Ultimayı batıran 2 şey var birisi donate sistemini cıkaran adam 2 cisi donate sisteminin bokunu cıkaran nelp :D gerisi boş pompala coş hadi gençlerrrrrrrrr :)
Lord Genco : Bir server daha geldi .Başarılar dilerim ama hep başarılar dilediğimiz serverlar gidiyor anlamadım ben bunuda ayrıca safe alan biraz benim yaptığım şuanda kullandığım safe alana benzetmeye calışmıssın ama olmamış dostum.

Bİnekleri benzetmesinlerde gerisi hikaye.AT STEED nezaman eklencek bir o kaldı dimi eklenmeyen sdfsdfsdf
Arkadaslar elestirinizi anlıyorum ama sadece elestırınızı yapın ben ne safe alanını nerodan ozenerek yaptım neden bıneklerı lutfen haksızlık etmeyın
Lord Genco : Bir server daha geldi .Başarılar dilerim ama hep başarılar dilediğimiz serverlar gidiyor anlamadım ben bunuda ayrıca safe alan biraz benim yaptığım şuanda kullandığım safe alana benzetmeye calışmıssın ama olmamış dostum.

Safe alan düzen mantığını acaba sen kimden aldın canıms 8)
@Nelp tam bir troll :D
Senden alıcak halim yok dostum cünkü seni hic bir zaman özenmedim özenmekte istemem senin sunucunun neresini özeneyimki.
Hadi onu geçtim dostum Exto llama sen kimden özendin rengini ?.
Hahahahha tobe bismallah tipe bak :D
başarılar dileyeyim belliki daha yenisiniz ayrıcada yazıların birazını okudum yani kavgaya gerekyok onların sizi eleştirmeye hakkı var ayrıca serverinizde alanlar yapmışsınız alanların çok ufak olmasına karşıyım yani exp alanı 5 kişi anca kapışabilicek derecede renkler uyuşmamış ve gereksiz dizayn var sistemlere gelirsem classic çok sistem yok sistemleri kendinizmi yazdınız bilmiyorum ama 6 ay öncesine kadar şuanda kullandıgınıza çok benzer elimde upgrade sistemi vardı :) neyse yinede başarılar dilerim.
Arkadaşımızın konusunu dağıtmayalım.

@Nelph

Boş insansın ben boş insanlarla muhabbet etmiyorum.
Lord Genco : Arkadaşımızın konusunu dağıtmayalım.

@Nelph

Boş insansın ben boş insanlarla muhabbet etmiyorum.

AHahaha hem konuyu dagıtmıyalım dıyor hem adama laf yapıyor :D Tamam canım sensin o en büyüksün :yes:yes:yes:yes:yes
Bugün 12'si :)
Haklısınız sitede bbi aksilik oldugu icin 2 gün geciktin ama yarın kesin acmaya planlıyoruz bilginize

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.